Shuttle Transfer

shuttle transfer

Antalya  Lüks Araç Kiralama

Antalya’ da bulunmakta olan Antalya Lüks Rent a Car firmamızın müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına 7/24 hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin taleplerini profesyonel düzeyde hazırlayarak, güler yüz ve samimiyet ile araç kiralama hizmetini sınırsız hizmet politikamızla karşılamaktayız. Müşterilerimizn ihtiyaçlarını ultra hızlı, konforlu ve güvenilir şekilde sağlıyoruz.

Her gün binlerce uçuş gerçekleştiren Antalya hava alanı tercih ederek uçak seferleri gerçekleşmektedir. Rent a car firmamız uçak seferlerinin yoğunluğunu farkın da olarak araç filosunu bu duruma göre düzenlemektedir. Antalya hava limanın da uçuş gerçekleştirmiş oto kiralama hizmeti almak isteyen müşterimizi en iyi şekilde karşılayarak  konforunu sağlamak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.  Kaliteden ödün vermeden işini yapmak için uğraşan, araçlarımızı konforlu düzeyde olması için yenilerek sunulacak hizmetin her gün daha iyi hizmet sağlamak adına gelişim göstermektedir. Asıl amacın müşteri memnuniyeti olmasını kendine ilke edinmiş olan oto kiralama firmamız müşterilerimizin talep ve beklentilerini ön planda tutarak rahat, konforlu ve güvenilir şekilde keyifli ve kaliteli hizmet almasını sağlıyoruz.

Firmamızın müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetler;

  • Havaalanı transfer hizmetlerini konforlu ve sorunsuz keyifli seyahat etmeniz için en iyi hizmeti vermektedir.
  • Müşterilerimize bebek koltuğu, navigasyon cihazı, kar lastiği, kar zincirleri, ikramlar, gazete, dergi ve özel şoför gibi keyifli ve kaliteli seyahat etmenizi sağlıyoruz.
  • Özellikle bireysel ve ailelerinizle rahat olarak seyahat etmenizi sağlamak için araç kiralama firmamız uygun koşullar oluşturarak hizmet vermektedir.
  • Araç kiralama firmamız adına araçlarımızın yeni, konforlu, güvenilir ve sorunsuz seyahat etmenizi temin edecek düzeyde olmasına özen göstermekteyiz.

Antalya lüks rent a car firmamızdan talebiniz doğrultusunda araç kiralamasını için iletişime geçildikten sonra bulunduğunuz yerden isteğiniz son model araçları tarafımızdan hizmetinize sunulacaktır. Havaalanından yada bulunduğunuz yerden siz müşterilerimizi alarak istenilen konuma güvenilir ve konforlu seyahatiniz sağlanarak keyifli zaman geçirmeniz hedeflenmektedir. Firmamızla kurulacak irtibat sonrasın da bilgi aktarımı sağlanarak iletişim bilgilerimiz karşılık olarak belirtilerek hizmetimiz sunum aşamasına geçilecektir.  Görevli personelimiz samimi ve hizmete hazır şekilde karşılayacak seyir halinde rahat ve konforunuzu sağlamak için çaba sarf edecek ve talep edilinen alana  güvenilir şekilde ulaşımınızı gerçekleştirecektir. Müşterilerimizin iç rahatlığı ve mantığına hitap etmek maçlı araçtaki sistemi, araç içi takip kamerası ve sigorta işlemleri bulunmaktadır.ü Müşterilerimizin  kaliteli hizmet anlayışı için yapacağı tek adım bizi tercih etmeleri olacaktır.

Antalya lüks rent a car firmasının asıl hedefi iyisini en iyi düzeyde, müşteri talep ve istekleri ilke edinerek, kaliteli ve konforlu fakat asıl amacı güven ortamı oluşturarak hizmet vermektir. Müşteri memnuniyeti esas alarak ve sürekliliği sağlamak adına güler yüzlü, müşterinin ne istediği anlama ve isteklerini karşılama,  müşterilerimizi misafirlerimiz olarak algılama onlara özellikle rahat ve güven başta olamak üzere hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Teknik Rent a Car