Oto Kiralama

Araç kiralama artık modern hayatın vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiş durumdadır. Konforlu ve rahat düzey de bulunana her yerde ulaşım problemlerini ortadan kaldırıyor ve sorunsuz ulaşım hizmeti sunuluyor. Antalya ve çevresinde araç tahsis ve şoförlü araç hizmeti avantajlarını müşterilerin konforunu amaçlıyor hizmeti gerçekleştiriliyor. Araçların temizliğine özenle dikkat edilir, yeni genç araçlar olması bakımlarının eksiksiz düzey de yapılarak yola çıkmaya hazır durum da olması, müşterinin yolculuk esnasında sıkılmaması için içecek ve kuru yemiş, dergi, gazeteler ve istenilen müzik gibi avantajları müşterilerin konforu rahatı esas alınarak hazırlanmaktadır.

Uçak yolculu gerçekleştirmiş müşterilere Antalya Lüks Rent a Car firmamızla iletişim kurulduğu takdir de hava limanı önünde sizi bekleyen personelimiz tarafından karşılanacak, bavullarınız yerleştirildikten sonra güvenilir şekilde gidilmek istenilen yere kısa sürede ulaşım sağlanacak, başka bir şeye ihtiyaç olup olmadığını sorarak görevini tamamlayacaktır. Tanımlayan daha önce gelmediğiniz bir yerde ise yardımcı olacak dostunuz samimiyetini ile davranacak mağdur olunmaması için elinden gelen yapılacaktır. Firmamızın esas hedeflediği kaliteli hizmet vermek, müşteri memnuniyetini devamlılığını sağlamaktır. Yurt dışından gelen veya diğer şehirlerden gelen müşterilere kaliteli hizmet vererek sadece rent a car hizmeti ile kısıtlı kalmıyor müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz. İşini samimiyetsiz ve iş olarak değil insanlara hizmet vermeyi amaçlıyor kazanılan paranın hakkıyla olmasına dikkat ediyoruz.

Antalya rent a car şirketi ile iletişime geçiliyor kısa sürede gerekli prosedürler oluşturuluyor talep edilen araç hizmetinize sunuluyor, işiniz bittiği zaman teslim alınıyor. İstenilen her araç temini sağlanır. Araçlar yeni modellerden oluşturulmuş, bakım ve onarımları gerçekleştirilmiş seyahate hazır durumdadır. Araçlar müşteriye ulaştırılmadan önce son bir kez daha kontrol edilir, belgelerin tam olup olmadığına bakılarak müşterinin sorunlar ile uğraşması ve problemlerle karşılaşmaması adına kontroller gerçekleştik sonra gönül rahatlığı ile teslim edilir.

Antalya lüks rent a car firmasının araçları bireysel düzey de değil, araçların her birinin rent a car kaskoları bulunmaktadır. Araç kiralama hizmetinden yararlanmak için dikkat edilmesi gerek bu konu en önemli konular dan biri durumundadır. Antalya Lüks rent a car firmasını tercih etmek için ön plan da olan fırsatlardan sadece biridir.

Kaza anında yada problem yaşadıkları zamanlar da hemen iletişime geçerek yeni bir araç tahsis ediliyor, müşterinin gitmesi gerek yere ulaşımını kısa sürede gerçekleştiriyor. Müşteri problem ile karşılaştığın da işini engellemeyecek düzeyde yeni pratik çözümler ile sorun ortadan kaldırılır. Araçlar da takip sistemleri ve kamera gibi teknik sistemler bulunmaktadır. Her problem ince detayları ile düşünülür, çözümler kısa süre de oluşturulur müşteriler mağdur olma durumları ortadan kaldırılır. Araç kiralama hizmetinden güvenilir, konforlu ve kaliteli en önemlisi sorunsuz hizmet almak isteyenlerin ilk tercihleri Antalya Lüks Rent a Car  firması olmalıdır.

Ayrıntılı bilgi için: 0242 338 04 33

Teknik Rent a Car