Müşteri Hizmetleri

Teknik rent a car yenilikçi düşünce anlayışına önem veren profesyonel kadrosuyla tek hedefi müşterilerine en rahat ve güvenilir hizmeti sağlamayı bünyesindeki ekip arkadaşları en rahat kolaylık ve sadece müşteri memnuniyetiyle çalışmayı kendine benimsemiştir.

Teknik rent a car yenilenen araç filosuyla sizin istekleriniz doğrultusunda kullanacağınız araç seçimi özel gezi araçları ekonomik araç lüks segment araç ve aile araçları ile ve daha  bir çok araç çeşidi ile size en iyi  hizmet vermekten onur ve gurur duyuyor  ve bu kadar başarısının sebebi  siz değerli müşterimizi arkasına alarak daha iyi hizmet sağlamayı bünyesindeki kadrosuyla  hızına hız kesmeden devam ediyor.

Teknik rent a car bir yenilik hizmeti olarak 24 saat 365 Gün hizmet veren müşteri hizmetleri ile bünyesindeki 2 müşteri temsilcisi ile size en iyi hizmeti verebilmek için hızla çalışmalarına devam ediyor.

0242 338 04 33 hizmet telefon numarası ile araç kiralamanın keyfini ve rahatlığını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

7/24 hizmet sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile araç kiralamadan önce dilediğiniz her soru ve düşünceleri paylaşıp 0242 338 04 33 numaradan randevu talebinizi sağlayabilirsiniz.Müşteri hizmetlerimiz size sadece kiralama konusunda değil antalya bilgi rehberi ile yardımcı olup size en uygun otel için özel gezileriniz iş toplantılarınız bir yerden bir yere seyahat için km ve saat bilgilerini ve özellikle antalya’da bulunan tarihi yerleri bulunduğunuz konumdan gitmek istediğiniz yere kadar yardımcı olmakla beraber sizin ve ailenizin konforunu esas alarak çalışmalarını zevkle sürdürüyor.

Her hangi bir sorunla karşılaşıldığında ise size en yakın ekip arkadaşları ile olaya müdahale etmesini sağlıyor.

Teknik rent a car dan kiralanan araçlar için özel rehberlik hizmeti sunan şoförlü araç hizmeti ise size bir telefon kadar uzaklıkta olup yapmanız gereken sadece 0242 338 04 33 numarayı arayarak dilediğiniz her an size yardımcı olur.

Teknik Rent a Car