Filo Kiralama

Antalya Lüks Rent a Car - Filo Kiralama

services-2

Teknik Rent a Car Antalya Araç Filo Kiralama; özellikle küçük ve orta ölçekli şirketler için geliştirdiği, yerli veya yabancı markalı araçları satın almak yerine uzun dönem olarak uygun koşullarda kiralama imkanı veren bir hizmetidir.

Teknik Rent a Car; müşteri odaklı yaklaşımı, üstün müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği ile Antalya’nın en büyük filo kiralama şirketi olma yolunda emin adımla ilerlemektedir.

Teknik Rent a Car filo kiralama ile araç sahibi olmanın yanısıra, kiralama hizmetinin sunduğu avantajlara da sahip olmak siz değerli şirketlere mümkün olmaktadır.

Teknik Rent a Car Antalya Filo Kiralama Hizmetinin Avantajları

Filo kiralama hizmeti sayesinde siz işinize odaklanırken, araç alımı için kredi kaynağına gerek duymadan; sigorta, kasko, bakım, lastik, vergiler vb. maliyetleri takip etmeye ve filo yönetimi için zaman ayırmaya; aracı 2. elde satarken oluşabilecek değer düşüklüğü için endişelenmeye gerek duymazsınız.

İhtiyacınız bir araç olsa da yüz araç olsa da Antalya’da aynı kaliteli hizmet anlayışı ile operasyonel kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Filo kiralama hizmeti ile şirketinize sağlayacağınız avantajlar;

  • Finansal Avantaj
  • Operasyonel Avantajlar
  • Risk Yönetimi
  • Zaman tasarrufu

Finansal Avantajlar

Araçları satın almak yerine kiralayarak işletme sermayenizi azaltmazsınız.

Aylık kira bedellerini gider olarak kullanabilir ve KDV’nin tamamını da vergi indirimi olarak göstererek, vergi avantajından faydalanırsınız.

Giderleriniz sabit ve düzenli olduğundan, sürpsiz faturalar ile karşılaşmazsınız.

Operasyonel Avantajlar

Kiralanan aracın sigorta, kasko ve MTV’si, Teknik Rent a Car tarafından takip edildiğinden dolayı zaman tasarrufu sağlarsınız.

Aracın periyodik bakımları, bağlı olduğu yetkili servislerde yapıldığından maliyet tasarrufu sağlarsınız.

Filo takibi Teknik Rent a Car tarafından yapıldığından maliyet, zaman, işçilik ve personel tasarrufu sağlarsınız.

Sadece kedniişinize odaklandığınızdan dolayı iş veriminizi artırırsınız.

Hasar – Kaza anında ikame araç desteğinden yararlanırsınız.

Risk Yönetimi

Kira süreci sonunda teslim edilen ikinci el araçlarda oluşabilecek tüm riskler Teknik Rent a Car tarafından üstlenildiğinden dönem sonunda sorun sıkıntı yaşamazsınız.

Antalya filo kiralama ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara, iletişim sayfamızdan veya 0242 338 04 33 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.