Transfer

Antalya Lüks Rent a Car - Transfer

Antalya transfer ihtiyaçlarınız için bize ulaşın: 0242 338 0433


Antalya Transfer

Araç kiralama hizmetleri artan müşteri talebi ve rekabete bağlı olarak her geçen gün farklı hizmetlerin sunulması hedefiyle devam etmektedir. Sunulan hizmetlerimizden biri de transfer hizmetidir. Bu hizmet genel anlamda havaalanı ya da VIP transferler olarak da bilinmektedir.

Transfer hizmetleri nedir?

Havaalanı transferleri; herhangi bir adresten havaalanlarına ya da havaalanlarından gidilmek istenen herhangi bir adrese seyahat etmek için kullanılan hizmetlerdir. Bu hizmetler seyahate başlamadan önce yapılacak seyahat hakkındaki bilgiler, iletişim bilgileri ve birtakım bilgilerin transferi gerçekleştirecek firmamıza bildirilmesi ile başlamaktadır. Rezervasyonlar kısa bir süre içinde onaylanmakta ve rezervasyon bilgileri bildirilen iletişim adresleri yoluyla mesaj ya da mail olarak iletilmektedir. Daha sonra hizmet verecek personel atamaları yapılmakta ve transferden en az 3 saat öncesinde hizmet personeli isimleri, araç plakası ve iletişim numaraları mesaj olarak iletilmektedir. Ataması yapılan personeller bilgilerinizin ulaşmasından sonra adres, saat ve diğer bilgilerin teyit edilmesi için siz değerli müşterimiz ile irtibata geçilmektedir.

Görevli personelimiz, rezervasyon bilgileri dahilinde adreste ya da havaalanlarında güler yüzlü bir karşılama hizmeti vermektedir. Olması durumunda bagajlarınız yerleştirildikten sonra kapınızı açmakta ve seyahatiniz bu şekilde başlamaktadır. Yapacağınız seyahat sırasında içecek ve atıştırmalık ikramlar, kişisel kullanım amaçlı sunulan gazete, internet, ayakkabı parlatıcı, krem gibi çeşitli yardımcı unsurları ücretsiz/ücretkli bir şekilde kullanma hakkınız bulunmaktadır. Bununla birlikte bu hizmet kapsamında araç içi kamera ve araç takip sistemleri bazı araçlarımızda bulunmakta, kişisel güvenliğiniz için ise ferdi kaza sigortası hizmeti bulunmaktadır. Aracın bulunduğu yer, güzergah, varış mesafesi size iletilecek link/sms/email aracılığıyla seyahat bilgilerinizi paylaşacağınız kişiler tarafından da takip edilebilmektedir.

Gitmek istediğiniz yere ulaştığınız zaman görevli personelimiz, araçtan inmeniz sırasında kapınızı açacak ve bagajlarınızı teslim etmenizden sonra güler yüzlü bir şekilde sizlerle vedalaşmaktadır. Bu kapsamda aldığınız hizmet tamamlanmaktadır. Bu hizmetlerle ile ilgili ücretler rezervasyon girişleri sırasında ayrıntılı olarak bildirilmektedir.

Sağlanan diğer transfer hizmetleri

Teknik Rent a Car tarafından sağlanan transfer hizmetleri yalnızca havaalanı hizmetleri ile sınırlı değildir. Bunun yanı sıra aşağıdaki hizmetler de transferler kapsamında sunulan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

  • Tüm gün şoförlü araç kiralama
  • Protokol organizasyonları
  • Kongre ve seminer taşımacılığı
  • Konser, etkinlik taşımacılığı
  • Düğün, sünnet organizasyonları

Antalya transfer ihtiyaçlarınız için bize ulaşın: 0242 338 0433


Çıkış   Varış   Ücret
Antalya – Merkez / Havalimanı Belek Fiyat sorunuz
Antalya – Merkez / Havalimanı Kemer Fiyat sorunuz
Antalya – Merkez / Havalimanı Alanya Fiyat sorunuz
Antalya – Merkez / Havalimanı Side Fiyat sorunuz
Antalya – Merkez / Havalimanı Beldibi Fiyat sorunuz
Antalya – Merkez / Havalimanı Manavgat Fiyat sorunuz
Antalya – Merkez / Havalimanı Olympos Fiyat sorunuz
Antalya – Merkez / Havalimanı Mahmutlar Fiyat sorunuz
Antalya – Merkez / Havalimanı Kaş Fiyat sorunuz

Transfer fiyatları hakkında tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.


Antalya transfer ihtiyaçlarınız için bize ulaşın: 0242 338 0433