Şoförlü Araç Kiralama

Antalya Lüks Rent a Car - Şoförlü Araç Kiralama

Antalya’da Kiralık Şoförlü Araba

Teknik Rent a Car olarak; profeyonel, deneyimli, yabancı dil bilen, sabıkası olmayan, en az 5 yıllık ehliyete sahip uzman kadromuz ile Antalya il genelinde şoförlü araç kiralama hizmeti sunuyoruz.

Antalya il genelinde hizmet verebileceğimiz şoförlü araç kiralama hizmeti ile;

  • Tüm özel günlerinizde, düğünlerde, davetlerde, tatil planlarınızda sizlere tıpkı sizin personelinizmiş gibi hizmet ediyoruz.
  • Arzu ederseniz özel araç dizaynı, meyve kokteyli, alkollü – alkolsüz içecek seçenekleriyle de beraber eşsiz benzersiz Antalya’nın gezintisine çıkartabiliriz.
  • Kendinizi özel hissetmek istediğiniz tüm anlarda; Otopark sorunu olmadan, İkram çeşitlerimizle, araç içi hostes seçeneklerimiz ile birlikte sizlere hizmet vermeye hazırız.

Kiralık Şoförlü Lüks, Makam, Özel Araçlar

Düğün merasimlerinizde, akşam yemeklerinde, gece eğlencelerinde, hafta sonu tatillerinde, doğum günü organizasyonlarınızda; kapınızın açılmasından tutunda araç içi özel isteklerinize kadar, adresinizden alınıp gitmek veya gezmek istediğiniz adreslere tüm özel hizmetlerimiz ile Teknik Rent a Car sizi evinizdeki gibi rahat hissettirmek için tüm kadrosuyla çalışıyor.

Antalya genelinde tüm araç kiralama hizmetleriyle beraber profesyonel deneyimli şoförlerimiz ile birlikte Antalya havalimanı transferlerinizi de sağlayabiliriz.

Web sitemizden yapmış olduğunuz hızlı araç rezervasyonu ile veya 0242 338 04 33 numaralı telefondan birlikte organize edeceğimiz tüm özel hizmetleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet modelimiz:

  • İstediğiniz tarih ve saatte istediğiniz adreste, yeni temizlenmiş aracımız ile sizi karşılıyoruz.
  • Dilediğiniz adres/mekan ziyaretlerinizde sizin personelinizmiş gibi hareket ediyoruz. (Kapınızın açılmasından, eşyalarınızın taşınmasına kadar.)
  • Siz yapacağınız gezilerde/etkinliklerde, personelimiz güvenilir bir alanda sizi beklemeye devam ediyor.
  • Belirttiğiniz rotanın dışına çıkmadan güvenilir bir şekilde hizmet bitiş saatine kadar size eşlik ediyor.

Ek Hizmetler:

Talebinize göre; araç içerisine hostes, araç koruma (güvenlik) personeli, eskort araç, birden fazla araç desteği de sağlayabiliriz.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

Antalya’nın en seçkin araç kiralama firmalarından biri olarak, size en uygun fiyatlı oto kiralama desteğini sunuyoruz.

Örneğin: Antalya’da 1 günlük araca ihtiyacınız var ve şoförlü olarak hizmet almak istiyorsunuz. Sıradan bir ticari taksi ile ortalama 100 km yol yapsanız, ödeyeceğiniz tutar ortalama: 500 TL civarıdır.

Bizi tercih eden misafirlerimizi, en uygun fiyatlar ve en güvenilir seyahat keyfiyle lüks bir seyahat sunuyoruz.

Bize ulaşın

0242 338 0433 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.