Şoförlü Araç Kiralama

Antalya Lüks Rent a Car - Şoförlü Araç Kiralama

services-2

Teknik Rent a Car olarak; profeyonel, deneyimli, yabancı dil bilen, sabıkası olmayan, en az 5 yıllık ehliyete sahip uzman kadromuz ile Antalya il genelinde şoförlü araç kiralama hizmeti sunuyoruz.

Antalya il genelinde hizmet verebileceğimiz şoförlü araç kiralama hizmeti ile;

Tüm özel günlerinizde, düğünlerde, davetlerde, tatil planlarınızda sizlere tıpkı sizin personelinizmiş gibi hizmet ediyoruz.

Arzu ederseniz özel araç dizaynı, meyve kokteyli, alkollü – alkolsüz içecek seçenekleriyle de beraber eşsiz benzersiz Antalya’nın gezintisine çıkartabiliriz.

Kendinizi özel hissetmek istediğiniz tüm anlarda; Otopark sorunu olmadan, İkram çeşitlerimizle, araç içi hostes seçeneklerimiz ile birlikte sizlere hizmet vermeye hazırız.


Düğün merasimlerinizde, akşam yemeklerinde, gece eğlencelerinde, hafta sonu tatillerinde, doğum günü organizasyonlarınızda; kapınızın açılmasından tutunda araç içi özel isteklerinize kadar, kapınızdan alınıp gitmek veya gezmek istediğiniz adreslere tüm özel hizmetlerimiz ile Teknik Rent a Car sizi evinizdeki gibi rahat hissettirmek için tüm kadrosuyla çalışıyor.

Antalya genelinde tüm araç kiralama hizmetleriyle beraber profesyonel deneyimli şoförlerimiz ile birlikte Antalya havalimanı transferlerinizi de sağlayabiliriz.

Web sitemizden yapmış olduğunuz hızlı araç rezervasyonu ile veya 0242 338 04 33 numaralı telefondan birlikte organize edeceğimiz tüm özel hizmetleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet modelimiz:

  • İstediğiniz tarih ve saatte istediğiniz adreste, yeni temizlenmiş aracımız ile sizi karşılıyoruz.
  • Dilediğiniz adres/mekan ziyaretlerinizde sizin personelinizmiş gibi hareket ediyoruz. (Kapınızın açılmasından, eşyalarınızın taşınmasına kadar.)
  • Siz yapacağınız gezilerde/etkinliklerde, personelimiz güvenilir bir alanda sizi beklemeye devam ediyor.
  • Belirttiğiniz rotanın dışına çıkmadan güvenilir bir şekilde hizmet bitiş saatine kadar size eşlik ediyor.

Bize ulaşın: 0242 338 0433