Antalya’da Kiralık Düğün Arabası

Günümüz koşullarına göre değişim ve yenilenen düğün merasimi anlayışı düğün sektöründe hizmet veren firmaların da kendini yenilemesine neden olmuştur.

Düğün sektöründeki değişen ve gelişen ihtiyaçları karşılamak için düğün sektörünün öncü firmalarından olan Teknik Rent a Car gelin arabası kiralama hizmeti ile müşterilerimize çok geniş bir yelpazede gelin arabası modelleri sunmaktadır.

services-3

Antalya merkez ve il genelinde hizmet veren şirketimiz, düğün organizasyonunuzda kiralık gelin arabası, kiralık düğün arabası hizmetleriyle size bir telefon kadar yakın.

Siz sadece o mutlu gününüzün keyfini arka koltukta çıkartın. Teknik Rent a Car olarak daha önceden belirlemiş olduğunuz tarihte ve size en uygun kiralık aracımızla, belirlenen saatlerde süslenmiş olarak (isteğe bağlı) sizin programınıza uygun olarak hareket etmektedir.

Örnek randevu programı

  • Düğün gününüzde istemiş olduğunuz saatte aracımız A’dan Z’ye profesyonel bir şekilde temizlenir.
  • Vermiş olduğunuz adrese istediğiniz saatte şoförlü olarak teslim edilir. (şoförümüz isteğinize bağlı olarak elbise giyer)
  • Araç teslimatı yapıldıktan sonra tüm gün boyunca dilediğiniz her yere fotoğraf çekiminden düğün salonuna kadar şoförümüz size en hassas şekilde eşlik ederek kapınızı açmanızdan tutun da düğün sonrası evinize gidene kadar bir ev sahibi gibi davranacaktır.
  • Arzu ederseniz araç içinde tüm gün boyunca enfes ikramlar ve içecekler de hazırlayabiliriz.

Hayatınızda 1 kere yaşayacağınız bu mutlu günde Teknik Rent a Car olarak sizi en özel şekilde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Bize Ulaşın:

Antalya’da kiralık gelin arabası ihtiyaçlarınız için 0242 338 0433 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.