services-2

Türkiye’nin turizm cenneti olan Antalya’ya her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist akın ediyor.

Sizde tatil planlarınızda, iş seyahatlerinizde, bölgesel gezilerinizde Antalya’yı ziyaretinizde aracınızla gelmiyor olabilirsiniz.

Teknik Rent a Car olarak Türkiye genelinden ve Yurt dışından gelen misafirlerimizi Antalya havalimanı’na 5 dakika mesafede bulunan ofisimizden istediğiniz kiralık aracı rezerve ederek size ulaştırıyoruz.

Ekonomik ve lüks araç seçeneklerimiz ile Antalya havalimanında veya Antalya merkez’de teslim alabileceğiniz kiralık araçları web sitemiz üzerinden hızlı rezervasyon ile gününde ve saatinde size teslim ediyoruz.

Antalya havalimanı araç kiralama hızlı rezervasyon

Rezervasyon yapmış olduğunuz aracı nasıl teslim alabilirsiniz ?

Hızlı rezervasyon ekranında karşınıza gelen seçeneklerde: Alış yeri bulunmaktadır.

  • Antalya Havalimanı Teslim
  • Antalya Merkez Ofis Teslim

yukarıda bulunan seçeneklerden, merkez ofisimizi seçtiyseniz Antalya / Kepez’de bulunan ofisimizi ziyaret ederek işlemleriniz tamamlanır, sizinle birlikte aracın tüm kontrolleri sağlanır ve kiralamış olduğunuz aracı dakikalar içinde teslim alabilirsiniz.

Araç kiralama rezervasyonu yapmış olduğunuz gün; rezervasyon saatinizin 30 dakika öncesinde şirket personelimiz Antalya havalimanında geleceğiniz terminalin yolcu çıkış kapısında adınızın yazılı olduğu bir tabela/pankart ile sizi karşılayacaktır. Personelimizin kimlik bilgileri ile birlikte kiralamış olduğunuz aracın ruhsat bilgileri size SMS ile gönderilecektir.

Antalya havaalanında teslim alacağınız kiralık aracınıza arzu ederseniz şoförlü araç kiralama hizmeti’de ekleyebilirsiniz veya Antalya il genelinde hizmet verebileceğimiz transfer hizmetini de sizlere güvenli bir şekilde sunmaktayız.

Antalya havaalanı hizmetimiz ile ilgili tüm merak ettikleriniz için, iletişim sayfamızdan veya 0242 338 04 33 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.