Günlük Araç Kiralama

Antalya Lüks Rent a Car - Günlük Araç Kiralama

services-2

Antalya’da günlük araç kiralamanın adresi Teknik Rent a Car.

Günümüz koşullarına uygun, yeni model, ekonomik ve lüks araç seçenekleriyle Antalya il genelinde profesyonel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Şehir içi ve Şehir dışı kiralık araç ihtiyaçlarınıza en iyi çözümü sunuyoruz.

Teslime hazır araçlarımız

airbag, abs güvenlik önlemlerine ek olarak otomatik cam, klima, navigasyon gibi donanımsal birçok ekstra özelliği mevcuttur.

Tüm kiralık araçlarımız; diğer müşterilerimizin kullanımı sonrasında gerekli periyodik bakımları yapılır

Profesyonel ekibimiz; teslimattan yol yardımına kadar tüm hizmetlerde her an yanınızda

Tüm kiralık araçlarımız size teslim edilmeden önce güvenlik kontrolleri sağlanır

Antalya günlük araç kiralama fiyatları

Günlük araç kiralama fiyatları araca göre değişiklik göstermektedir. 90 TL ile 500 TL arasında size en uygun araçları sunuyoruz.

Tüm araçlarımız mevsimsel lastiklerle ve hava şartlarına uygun gereklidonanımlara sahiptir. Yangın söndürme tüpü, ilk yardım çantası, kar zinciri vb.tüm ihtiyaçlarınız araçlarımızda mevcuttur.

Kiralama süresi planlanan sürenin dışında çıkacaksa, böyle bir durumda en az 12 saat öncesinde merkez ofisimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Sizde takdir ederseniz kullanmakta olduğunuz aracı süre bitiminde kullanılmak üzere farklı kişiye tahsis etmiş olabiliriz. Benzer bir durumda düzeltme veya ekstra gün için tahsilat yapılması gerekebilir.

Hızlı rezervasyon

Web sitemiz üzerinden Antalya merkez ofis veya Antalya havalimanı teslim noktalarından birini seçerek size en uygun aracı hızlı bir şekilde rezerve edip istediğiniz tarih aralığına ayırtabilirsiniz.

Araçlar ve Fiyatlar