Bayilik

Teknik Rent a Car bünyesinde sizde bulunduğunuz şehirde araç kiralama bayiliği almak istiyorsanız, bize ulaşın.

Araç Kiralama

Antalya ve çevre şehirlere müşterilerimizin özel şoför tahsisli araç kiralama isteklerini 7 / 24 kesintisiz hizmet politikamız ile hizmet veriyoruz. Antalya Lüks rent a car hizmetin den yararlanmak isteyen müşterilere en iyi düzey de araç kiralama en hızlı ve güvenilir şekilde taleplerini karşılıyoruz.

Türkiye’nin turizme açık, tatil merkezlerinden biri halin de olan Antalya şehrin de ve bol ziyaretçileri olan havalimanındaki yoğunluğun farkında olarak araç filosunu bu durumu göz önünde bulundurarak araç seçimlerini buna göre oluşturuyoruz. Antalya Lüks Rent a Car araç kiralama firması olarak havaalanlarında bulunan müşterileri en iyi şekil de karşılıyor, müşterilerimize daha hizmet verebilme için araç filosunu yenileyerek kaliteli hizmet sunmak adına yoğun çaba saf ediyoruz. Bizi tercih edecek müşterilerin memnun kalması, kaliteli hizmet alması, rahat ve güvenilir yolculuk yapmasını amaçlayarak çalışıyoruz. Müşterilerin kendilerini rahat ve konforlu hissettirmek firmamız adına önemli olmakla beraber güven kazanmak da ön planda olan konular arasın da yer almaktadır. Antalya Lüks Rent a Car firması olarak müşterilerimize en hizmet vermek kaliteli hizmet anlayışımız ile en iyi araç kiralamanın adresi olmayı hedefliyoruz.

Havaalanların da verdiğimiz araç kiralama hizmeti müşterilerimize bu konu da yardımcı olarak ihtiyaç duydukları ulaşım konusun da faydalı olan araç kiralama firmamız yıllardır kaliteden ödün vermeden işini ciddiye alarak en iyi hizmeti vermek için her geçen gün alanın da araç kiralama firmasının hizmet alanları geliştiriyor ve ilerleme sağlıyor. Firmamız adına hizmet avantajlarına yenilerini ekleyerek, daha kaliteli hizmet vermek için araştırarak ve araç yenilemeleri gerçekleştirerek hizmete devam ediyoruz.  Araç kiralama hizmeti verirken müşterilerin güvenliği adına araç takip sistemi ve kamera kurulumu ile uzaktaki sistem ile takip ediliyor, her hangi bir problem halin de müdahale edilir. Yapılması gereken yardım hemen en hızlı bir şekilde gerçekleşir, yeni bir araç tahsis edilerek ulaşılması gereken yere sorunsuz ulaşım sağlanır.

Müşterilerin firmalarımızdan beklentileri önemseyerek isteklerini karşılamayı amaçlayarak işimizi en profesyonel düzeyde yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerin isteklerini göz önünde bulundurarak talepleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Ayrıca gayet uygun fiyatlarımız ile müşterileri mağdur etmeden birbirinden güzel ve kaliteli araçları hizmetinize sunuyoruz. İstenilen modellerde araç kiralayarak müşterilerin taleplerini önemsiyoruz.

Araç kiralama firmalarımızın bir hizmeti de özel personel tahsis ederek istenilen yerlere rahat ve konforlu ulaşım sağlanıyor.  Alanında deneyimli profesyonel donanımlı olan çalışma arkadaşlarımızı müşterilere kaliteli hizmet vermek için görevlendiriyoruz. Yıllardır yoğun çalışmalar gerçekleştirerek, araç kiralama alanında her geçen gün firmamızı geliştirmek için yoğun çaba sarf ediyoruz.

Her gün her saat hizmete hazır durum da olarak müşterilerimizin memnuniyetini esas alıyoruz.

 

Ayrıntılı bilgi için: 0242 338 0433

Oto Kiralama

Araç kiralama artık modern hayatın vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiş durumdadır. Konforlu ve rahat düzey de bulunana her yerde ulaşım problemlerini ortadan kaldırıyor ve sorunsuz ulaşım hizmeti sunuluyor. Antalya ve çevresinde araç tahsis ve şoförlü araç hizmeti avantajlarını müşterilerin konforunu amaçlıyor hizmeti gerçekleştiriliyor. Araçların temizliğine özenle dikkat edilir, yeni genç araçlar olması bakımlarının eksiksiz düzey de yapılarak yola çıkmaya hazır durum da olması, müşterinin yolculuk esnasında sıkılmaması için içecek ve kuru yemiş, dergi, gazeteler ve istenilen müzik gibi avantajları müşterilerin konforu rahatı esas alınarak hazırlanmaktadır.

Uçak yolculu gerçekleştirmiş müşterilere Antalya Lüks Rent a Car firmamızla iletişim kurulduğu takdir de hava limanı önünde sizi bekleyen personelimiz tarafından karşılanacak, bavullarınız yerleştirildikten sonra güvenilir şekilde gidilmek istenilen yere kısa sürede ulaşım sağlanacak, başka bir şeye ihtiyaç olup olmadığını sorarak görevini tamamlayacaktır. Tanımlayan daha önce gelmediğiniz bir yerde ise yardımcı olacak dostunuz samimiyetini ile davranacak mağdur olunmaması için elinden gelen yapılacaktır. Firmamızın esas hedeflediği kaliteli hizmet vermek, müşteri memnuniyetini devamlılığını sağlamaktır. Yurt dışından gelen veya diğer şehirlerden gelen müşterilere kaliteli hizmet vererek sadece rent a car hizmeti ile kısıtlı kalmıyor müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz. İşini samimiyetsiz ve iş olarak değil insanlara hizmet vermeyi amaçlıyor kazanılan paranın hakkıyla olmasına dikkat ediyoruz.

Antalya rent a car şirketi ile iletişime geçiliyor kısa sürede gerekli prosedürler oluşturuluyor talep edilen araç hizmetinize sunuluyor, işiniz bittiği zaman teslim alınıyor. İstenilen her araç temini sağlanır. Araçlar yeni modellerden oluşturulmuş, bakım ve onarımları gerçekleştirilmiş seyahate hazır durumdadır. Araçlar müşteriye ulaştırılmadan önce son bir kez daha kontrol edilir, belgelerin tam olup olmadığına bakılarak müşterinin sorunlar ile uğraşması ve problemlerle karşılaşmaması adına kontroller gerçekleştik sonra gönül rahatlığı ile teslim edilir.

Antalya lüks rent a car firmasının araçları bireysel düzey de değil, araçların her birinin rent a car kaskoları bulunmaktadır. Araç kiralama hizmetinden yararlanmak için dikkat edilmesi gerek bu konu en önemli konular dan biri durumundadır. Antalya Lüks rent a car firmasını tercih etmek için ön plan da olan fırsatlardan sadece biridir.

Kaza anında yada problem yaşadıkları zamanlar da hemen iletişime geçerek yeni bir araç tahsis ediliyor, müşterinin gitmesi gerek yere ulaşımını kısa sürede gerçekleştiriyor. Müşteri problem ile karşılaştığın da işini engellemeyecek düzeyde yeni pratik çözümler ile sorun ortadan kaldırılır. Araçlar da takip sistemleri ve kamera gibi teknik sistemler bulunmaktadır. Her problem ince detayları ile düşünülür, çözümler kısa süre de oluşturulur müşteriler mağdur olma durumları ortadan kaldırılır. Araç kiralama hizmetinden güvenilir, konforlu ve kaliteli en önemlisi sorunsuz hizmet almak isteyenlerin ilk tercihleri Antalya Lüks Rent a Car  firması olmalıdır.

Ayrıntılı bilgi için: 0242 338 04 33

Shuttle Transfer

shuttle transfer

shuttle transfer

Antalya  Lüks Araç Kiralama

Antalya’ da bulunmakta olan Antalya Lüks Rent a Car firmamızın müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına 7/24 hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin taleplerini profesyonel düzeyde hazırlayarak, güler yüz ve samimiyet ile araç kiralama hizmetini sınırsız hizmet politikamızla karşılamaktayız. Müşterilerimizn ihtiyaçlarını ultra hızlı, konforlu ve güvenilir şekilde sağlıyoruz.

Her gün binlerce uçuş gerçekleştiren Antalya hava alanı tercih ederek uçak seferleri gerçekleşmektedir. Rent a car firmamız uçak seferlerinin yoğunluğunu farkın da olarak araç filosunu bu duruma göre düzenlemektedir. Antalya hava limanın da uçuş gerçekleştirmiş oto kiralama hizmeti almak isteyen müşterimizi en iyi şekilde karşılayarak  konforunu sağlamak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.  Kaliteden ödün vermeden işini yapmak için uğraşan, araçlarımızı konforlu düzeyde olması için yenilerek sunulacak hizmetin her gün daha iyi hizmet sağlamak adına gelişim göstermektedir. Asıl amacın müşteri memnuniyeti olmasını kendine ilke edinmiş olan oto kiralama firmamız müşterilerimizin talep ve beklentilerini ön planda tutarak rahat, konforlu ve güvenilir şekilde keyifli ve kaliteli hizmet almasını sağlıyoruz.

Firmamızın müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetler;

 • Havaalanı transfer hizmetlerini konforlu ve sorunsuz keyifli seyahat etmeniz için en iyi hizmeti vermektedir.
 • Müşterilerimize bebek koltuğu, navigasyon cihazı, kar lastiği, kar zincirleri, ikramlar, gazete, dergi ve özel şoför gibi keyifli ve kaliteli seyahat etmenizi sağlıyoruz.
 • Özellikle bireysel ve ailelerinizle rahat olarak seyahat etmenizi sağlamak için araç kiralama firmamız uygun koşullar oluşturarak hizmet vermektedir.
 • Araç kiralama firmamız adına araçlarımızın yeni, konforlu, güvenilir ve sorunsuz seyahat etmenizi temin edecek düzeyde olmasına özen göstermekteyiz.

Antalya lüks rent a car firmamızdan talebiniz doğrultusunda araç kiralamasını için iletişime geçildikten sonra bulunduğunuz yerden isteğiniz son model araçları tarafımızdan hizmetinize sunulacaktır. Havaalanından yada bulunduğunuz yerden siz müşterilerimizi alarak istenilen konuma güvenilir ve konforlu seyahatiniz sağlanarak keyifli zaman geçirmeniz hedeflenmektedir. Firmamızla kurulacak irtibat sonrasın da bilgi aktarımı sağlanarak iletişim bilgilerimiz karşılık olarak belirtilerek hizmetimiz sunum aşamasına geçilecektir.  Görevli personelimiz samimi ve hizmete hazır şekilde karşılayacak seyir halinde rahat ve konforunuzu sağlamak için çaba sarf edecek ve talep edilinen alana  güvenilir şekilde ulaşımınızı gerçekleştirecektir. Müşterilerimizin iç rahatlığı ve mantığına hitap etmek maçlı araçtaki sistemi, araç içi takip kamerası ve sigorta işlemleri bulunmaktadır.ü Müşterilerimizin  kaliteli hizmet anlayışı için yapacağı tek adım bizi tercih etmeleri olacaktır.

Antalya lüks rent a car firmasının asıl hedefi iyisini en iyi düzeyde, müşteri talep ve istekleri ilke edinerek, kaliteli ve konforlu fakat asıl amacı güven ortamı oluşturarak hizmet vermektir. Müşteri memnuniyeti esas alarak ve sürekliliği sağlamak adına güler yüzlü, müşterinin ne istediği anlama ve isteklerini karşılama,  müşterilerimizi misafirlerimiz olarak algılama onlara özellikle rahat ve güven başta olamak üzere hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Müşteri Hizmetleri

müşteri hizmetleri

Teknik rent a car yenilikçi düşünce anlayışına önem veren profesyonel kadrosuyla tek hedefi müşterilerine en rahat ve güvenilir hizmeti sağlamayı bünyesindeki ekip arkadaşları en rahat kolaylık ve sadece müşteri memnuniyetiyle çalışmayı kendine benimsemiştir.

Teknik rent a car yenilenen araç filosuyla sizin istekleriniz doğrultusunda kullanacağınız araç seçimi özel gezi araçları ekonomik araç lüks segment araç ve aile araçları ile ve daha  bir çok araç çeşidi ile size en iyi  hizmet vermekten onur ve gurur duyuyor  ve bu kadar başarısının sebebi  siz değerli müşterimizi arkasına alarak daha iyi hizmet sağlamayı bünyesindeki kadrosuyla  hızına hız kesmeden devam ediyor.

Teknik rent a car bir yenilik hizmeti olarak 24 saat 365 Gün hizmet veren müşteri hizmetleri ile bünyesindeki 2 müşteri temsilcisi ile size en iyi hizmeti verebilmek için hızla çalışmalarına devam ediyor.

0242 338 04 33 hizmet telefon numarası ile araç kiralamanın keyfini ve rahatlığını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

7/24 hizmet sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile araç kiralamadan önce dilediğiniz her soru ve düşünceleri paylaşıp 0242 338 04 33 numaradan randevu talebinizi sağlayabilirsiniz.Müşteri hizmetlerimiz size sadece kiralama konusunda değil antalya bilgi rehberi ile yardımcı olup size en uygun otel için özel gezileriniz iş toplantılarınız bir yerden bir yere seyahat için km ve saat bilgilerini ve özellikle antalya’da bulunan tarihi yerleri bulunduğunuz konumdan gitmek istediğiniz yere kadar yardımcı olmakla beraber sizin ve ailenizin konforunu esas alarak çalışmalarını zevkle sürdürüyor.

Her hangi bir sorunla karşılaşıldığında ise size en yakın ekip arkadaşları ile olaya müdahale etmesini sağlıyor.

Teknik rent a car dan kiralanan araçlar için özel rehberlik hizmeti sunan şoförlü araç hizmeti ise size bir telefon kadar uzaklıkta olup yapmanız gereken sadece 0242 338 04 33 numarayı arayarak dilediğiniz her an size yardımcı olur.

Antalya Transfer

Antalya Transfer

Araç kiralama işinin en zor ve prestijli alanı transfer işlemidir. Transfer işleminde dilediğiniz her noktadan alınan transfer yolcumuz dilediği her noktaya güvenli sürüş teknikleri ile eğitimli personel ile size filomuzdaki dilediğiniz araç çeşidi ile araç içinde randevu sırasında belirlenen ikram çeşitleri ile hizmet vermeyi bünyesindeki uzman kadrosuyla sizi araç içinde konforlu seyahat etmenizi esas alarak hizmet vermektedir. Başta Antalya Havalimanı olmak üzere antalya ve komşu illerinde araç transfer hizmetini sunmaktayız.

Transfer hizmetimiz boyunca siz günlük yaşantınıza devam ederken deneyimli ve uzman personelimizle birlikte konuklarınızın güvenilir bir biçimde ulaştırılmasını sağlamayı TEKNİK RENT A CAR olarak sizin dilediğiniz şekillerde ve koşullarda yürütüyor. Minibüs, Vip minibüs, lüks araç ve diğer binek araçlarımızın da içinde olduğu geniş araç filomuzla toplantılarınızı, günlük işleyişinizi aksatmadan misafirlerinizi konferansınıza, evinize veya her nereye arzu ederseniz oraya emniyetli ve konforlu bir biçimde ulaştırıyoruz. Üstelik transfer işlemi yalnızca Antalya için değil, Türkiye’nin her yerine ulaşımınız da sağlıyoruz. Araç kiralama işindeki deneyimini transfer hizmetinde de sürdüren firmamız için kaliteden ödün vermeden konforlu ve ekonomik hizmeti sunmak öncülüğümüzdür.

Özellikle kurumsal şirketlerin bayi toplantıları geniş katılımlı seminer veya konferanslar, yada bayi ziyaretleri gibi yoğun iş temposu içinde zaman darlığı yaşayan kişilerin misafirlerinin ağırlanmasında transfer hizmeti son zamanlarda bir ihtiyaç olarak belirmiştir. Hem geniş araç seçeneği hem deneyimli personeliyle alanında uzman bir firmayla çalıştığınız zaman transfer hizmetinin önemli olduğunu sizde daha iyi anlayacaksınız. Saat sorunu olmadan 7 gün, 24 saat hizmet veren, güvenli ve konforlu bir ortamda misafirlerinizi dilediğiniz yere ulaştırmakla kalmıyor; imajınızı koruyarak ve hatta güçlendirerek size artı değer de katıyoruz. Elbette bebekler de unutulmuyor. Dilerseniz bebeğiniz için özel bir oturma alanı oluşturulup randevu sırasında yolcu özelliğine göre araç secimini sağlıyoruz. Ayrıca günlük gazete,dergi,araç içi wifi vb. Ekipmanları bulacağınız araçlarımızda, konforu ve güvenliği esas alarak rahat edeceksiniz.

Araç kiralama konusunda marka olmuş ve uzman personeliyle transfer işlemini eksiksiz yerine getirmeyi görev edinen TEKNİK RENT A CAR olarak Transfer hizmetiyle hem misafirlerinize rahatlık sağlayacak hem kurumsal imajınızı sağlamlaştıracaksınız.

Bünyesindeki profesyonel ve deneyimli personeller transfer yolculuk için özenle seçilmiş olup rusça, ingilizce. fransızca, almanca, arapça dillerine hakim olan ve transfer ihtiyacı olan yolcularımız için güvenli sürüşü esas almaktadırlar.

Antalya havalimanı, şehir merkezi, tarihi yerler ve komşu illerinde ihtiyacınız olan tüm

 • kiralık araç
 • şoförlü araç kiralama
 • transfer talepleriniz

için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için: 0242 338 0433

Lüx rent a car

Antalya Lüx rent a car

Turizm dendiğinde akla gelen ilk ilimiz Antalya. Yılda ortalama 13 milyon turistin ziyaret ettiği Akdeniz bölgesinin en kalabalık ve güzel şehri olan Antalya, dünyaca meşhur plajları, denizi ve pırıl pırıl doğasıyla görülmesi gereken en güzel şehirlerimizin başında geliyor.

Antalya’nın en büyük vasıta çeşitliliğine sahip olan oto kiralama şirketi Teknik Rent a Car ile kiralayabileceğiniz araçlarla, Kaş, Finike, Kemer, Manavgat, Alanya gibi en güzel kumsal ve doğaya sahip ilçelerini gezip, ziyaret edebilirsiniz. Şayet ziyaretinizi Kaş’a yapacaksanız Antalya Kepez’de bulunan Teknik Rent A Car’dan veya www.antalyaluksrentacar.com adresimizden online olarak vasıta kiralayabilirsiniz.

Antalya’da Teknik Rent A Car ile Denizin ve Güneşin Tadına Varın.

Antalya’da kültür ve kış turizmi ülkemiz ortalamasının üzerinde olsa da, deniz turizm’inin yoğunluğu daha fazladır. Coğrafi konumu ve turizme olan yatırımlar dışında, dünyaca ünlü plajları ile deniz turizmine çok büyük katkı sağlamaktadır. Kaş, Patara, Lara, Karpuzkaldıran, kalkan, Konyaaltı ve Reşat Adası Plajları ince kumdan oluşan kumsalları, berrak denizleriyle dünyaca ün yapmış plajlarından sırf bazıları. Antalya’nın en güvenilir Teknik Rent A Car şirketinden kiraladığınız aracınızla konforlu ve rahat şekilde tabiat manzaralı kıyı yolundan ilerleyerek dünyaca ünlü plajlara seyahat edip ulaşabilirsiniz.

Antalya’da Lüx Oto Kiralama: Dört Mevsim Turizm

Antalya denilince akla ilk olarak Berrak deniz, doğa ve kum gelir ama Antalya kış aylarında turizminde de önde gelen en iyi şehirlerden biridir. Antalya şehir merkezine 50 km uzaklıktaki Beydağları üzerinde yer alan Saklıkent, kayak turizminin sık olarak gerçekleştirildiği bölgedir. Bölgenin en güvenilir olan teknik rent a car şirketlerinden kiralamış olduğunuz aracınızla Saklıkent’e dağ yollarından ilerleyerek ulaşabilir ve kayak sezonu olmasa da dört mevsim karın bulunduğu Saklıkent’te kardan adam yapıp karın keyfini çıkarabilirsiniz.

Antalya’da Lüks araç Kiralama: Uyumayan Şehir

Antalya, deniz turizminin getirdiği bir tesir olarak gece hayatında da geniş bir seçeneğe ve kaliteye sahiptir. Beş yıldızlı otellerin bolca olduğu Antalya, lüks gece kulüpleri, sabaha kadar açık çarşıları ve lokantalarıyla sokakların her zaman canlı bulunduğu bir şehirdir. Teknik Rent A Car şirketlerin en müsait fiyatlarıyla kiraladığınız lüks aracınızla Antalya’nın gece olunca gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

Antalya’da Ekonomik vasıta Kiralama: Geçmişten Günümüze Akdeniz’in Gözdesi

Antalya tabiat turizminin dışında, tarihiyle de gezginleri kendine çeken şehirlerden biri. Antalya Burdur Yolunun 46. km’sinde eski, Roma döneminden kalma tarihi Ariassoss antik kenti, halen ayakta duran hamamları, kaya mezarları ve görkemli müthiş giriş kapısıyla ziyaret edilmesi gereken alanların başında geliyor. Antalya merkezinden veya ilçelerinden teknik rent a car’ın ekonomik lüx araç kiralama indirim ve fırsatlarından yararlanarak lüx kiraladığınız aracınızla Kaş, Patara antik kentini ziyaret ettikten sonra gidebileceğiniz bir başka durak ise Osmanlı döneminden kalma Evdir Han’dır. Antalya merkezine 20 dakikalık sürüş mesafesinde bulunan Evdir Han, 13, yüzyılda oluşmuş ve 19. Yüzyılın sonlarına kadar kullanılmış bir tarihi mekan.

Antalya Lüks Araç Kiralama: Turizmin Başkenti

Antalya, dünyaca meşhur plajları, tarihsel ve natürel güzellikleriyle Türkiye’de yerli ve yabancı turistlerin özenle en çok ziyaret ettiği şehirler konumunda. Sizinde bir gün Antalya’ya ve ilçelerine yolunuz düşerse, Antalya’nın en iyi hizmet veren araba kiralama şirketlerinden olan Teknik Rent a Car ile kiraladığınız aracınızla en güzel plajlarını ve tarihi bölgeleri ziyaret edebilir, sıcaktan bunaldığınız zaman kendinizi Saklıkent’in serinliğine atabilirsiniz.

Antalya’da lüx ve ekonomik araç kiralama talepleriniz için bize ulaşın: 0242 338 0433

Emniyet kemerinin önemi

Emniyet kemerinin önemi

Emniyet kemerinin önemi

Teknik rent a car olarak sadece filomuzdaki araçlarımızın güvenliği değil kendi araçlarınız içinde sizin ve ailenizin güvenliği önemli bir husustur.

Her gün yaşanan onlarca trafik kazasını düşündüğümüzde bir çok sürücü araçlarda bulunan emniyet kemerini, çok hafife aldığı bir gerçek, fakat araçlardaki tek güveneceğimiz yardım ekipmanlarından biri olan emniyet kemeri bizleri kaza anında en çok koruyacak ve hayatımızı kurtaracak hayati bir araçtır. Hiç kimse aracına binerken kaza yapacağını düşünmez kendine olan güveninden dolayı.

Ama şu bir gerçek ki, her sürücü bir kazazede adayıdır ve ne zaman ne olacağını bilemeyiz bu yüzden bizler için sağlanan güvenlik önlemlerini asla gözardı etmeyelim!!!

Trafikte siz ne kadar dikkatli olsanız da dışarıdan gelecek tehlikeyi bilemezsiniz.

Emniyet Kemeri Takmanın Faydaları

 • Çarpmanın neden olduğu sarsıntıların azalmasını sağlar.
 • Çarpma etkisi vücudumuzdaki tüm noktaya değil de bütün noktalara yayılır.
 • Dolayısıyla vücudumuzdaki tek bir bölgenin şiddetli darbe görmesi engellenmiş olur.
 • Emniyet kemeri kullanmayan kişilerin kaza esnasında araçtan fırlamaları sıklıkla yaşanan bir durumdur.
 • Emniyet kemeri, kişilerin araçtan fırlamasına engel olur.
 • Göğüs, baş, omurilik gibi vücudun hassas bölgelerinin bir yere çarpmasının önüne geçer.
 • Ufak çaplı kazalarda ciddi yaralanmaların önüne geçilmesini sağlar.

Emniyet kemerinin güvenli sürüşe katkısı, sayısal verilerle desteklenmektedir. Örneğin; ölümlü kazalarda emniyet kemeri kullananların %24,8‘i hiçbir zarar görmezken, emniyet kemeri kullanmayanların sadece %6,3’ü yara almadan kurtulmuştur.

Teknik rent a car olarak ihtiyacınız anında, Antalya şoförlü araç kiralama hizmetimiz ile size bir telefon kadar yakınız.

0242 338 0433

Araç Kiralama Rezervasyon

Araç Kiralama Rezervasyon

Araç Kiralama Rezervasyon

Teknik Rent a Car araç kiralamada size en iyi hizmeti sunan ve ihtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz aracı filomuzdan size tahsis eder.

Araç ihtiyacınızı Teknik Rent a Car’ın filosundaki lüks segment araç, ideal aile arabası, otomatik-manuel vitesli araç çeşitleri, konfor ve yakıt tüketimini dikkate alarak sizin ve ailenizin sürüş güvenliğini esas alır. Araç ihtiyacınızı istediğiniz süre ve istediğiniz model arabalarımızdan seçme hakkına sahip olup Antalya genelindeki dilediğiniz adrese gelerek aracı tahsis edip size büyük bir zaman kazandırır. T.C. kimliğiniz ve sürücü belgeniz ile gerekli sözleşmeler imzalattıktan sonra araç sürücüsüne araç içindeki fonksiyonlarının ne anlama geldiğini ve ne amaçla kullanıldığını size anlatıp sürüşünüzü daha güvenli hale getirir.

Teknik Rent a Car’ın filosundaki tüm araçlar en ince ayrıntısına kadar bünyesindeki araç bakım ve onarımındaki teknik ekip ile aracınızı randevu aldığınız tarih ve saatten 5 saat önceden detaylı bakımları kontrol edildikten sonra gerekli yetkili personel onayı ile aracın bakımları yapılarak araç iç temizlik ünitesine alınır.
Teknik Rent a Car‘ ı diğer rent a car firmalarından ayıran bir özelliği ise filosundaki araçlarının araç bakım ünitesinden sonra ziyaret ettiği araç iç temizlik birimidir.

Araç iç temizlik ünitemizde sizin için randevu edilen aracınız için genel iç temizliği yapılarak ozonlama ile araç içerisi tamamen bir sonraki kullanıcıdan iz kalmayacak şekilde temizliği sağlanır. Özellikle bebek misafirlerimiz için kullanım alanlarını daha dikkatli bir şekilde temizliği sağlanmaktadır.

Antalya genelinde dilediğiniz konumda size teslim edilen araçlarımız ile size sadece sürüşünüzün keyfini mükemmel kılarak sizin ve ailenizin güvenli sürüş sağlamasını bünyesindeki kriterlerinin arasında 1. Sırada yer almaktadır.

Teknik Rent a Car olarak müşterilerimizin en iyi hizmet almasını yenilikçi kalite yönetimi felsefesini kendine yaşam biçimi haline getiren sinerji oluşturan ve yeniliklere daima açık olan bir firmadır

Antalya kiralık araç modelleri ve Antalya havalimanı transfer talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz: 0242 338 0433

Güzel bir tatil sizinde hakkınız

Güzel bir tatil sizinde hakkınız

Teknik Rent a Car olarak yenilikçi düşünce ile yoluna devam eden ve devamlı yeniliklere açık olan günden güne yenilenen hizmeti filosu ile müşterilerimize daha iyi bir hizmeti sağlamayı kendisine amaç edinmiştir.

Bulunduğunuz şehirden uzaklaşmak yoğun iş temposundan kurtulmak için antalyadaki anlaşma sağladığı oteller ile size uygun oteli ve en iyi oda secenegini bulup rezervasyon işlerinizi takip edip antalyadaki konaklamanızı ayarlayıp size antalya bilgi rehberi sunan ve her zamanki yaşadığınız şehir gibi istediğiniz yere giderken müşteri hizmetlerinden bilgi alarak yola çıkmanızı sağlar.

Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde dahilinde antalyadaki bulunan tarihi yerleri size anlatıp ardından en yakın size kiralık aracınızla gitmenize yardımcı olur.

Müşteri hizmetlerimiz size sadece bir telefon kadar uzaklıkta olup dilediğiniz her saatte arama seçeneği ile hizmetini en iyi hale getirmeyi esas almıştır.

Müşteri hizmetlerimizle yaptığınız görüşmeler dahilinde ekip arkadaşlarımız sistemsel olarak oteliniz ayarlanıp belirttiğiniz uçak saatinde sizi havaalanından alıp otele götürdükten sonra aileniz ve sizin için tatilinizi en iyi şekilde olmasına yardımcı olur size ise bu tatilin sadece keyfini yaşamak kalır.

Teknik Rent a Car bir aile kavramında sizin yanınızda olarak, sadece ticaret amaçlı olmadan sizin en iyi şekilde hizmet almanızı, yenilikçi yöntemlerle kendine yaşam biçimi haline getiren sinerji oluşturan ve yeniliklere daima açık olan bir firmadır.

Antalya araç kiralama iletişim hattı: 0242 338 0433

Antalya’da araç kiralamanın faydaları

Antalya’da araç kiralamanın faydaları

Yıl boyunca sürekli olarak çalışıyorsunuz.

Aileniz sevdikleriniz özellikle de siz tüm eforunuzu yoğun iş temposuna saklıyorsunuz.

Hayatın her alanı sürekli mücadele olsada mutlaka kendinize biraz zaman ayırmalısınız.

Özellikle de evli ve çocukluysanız onların mutluluğu ve sizin enerji depolamanız için en iyi seçeneklerden biride tatildir.

Ülkemizin gözde turizm merkezi olan Antalya her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamanın mutluluğu içerisindedir.

İster Türkiye’nin dört bir köşesinden gelin ister Dünya’nın tüm ülkelerinden Antalya’ya tatile gelin.

Türk misafirperverliğini Antalya’nın tüm otel, turistik işletmeleri ve yerel işletmelerinde göreceksinizdir.

Antalya merkez veya ilçelerinde tatile geldiğiniz zaman özellikle yaz aylarında size en büyük tavsiyemiz araçla gelmemeniz olacaktır.

Sebebi ise sizde takdir ederseniz sizin gibi birçok kişi aynı dönemde tatile geliyor olmasıdır.

Antalya havalimanı ve Antalya Otobüs terminali şehir merkezine yaklaşık 10 dakika mesafede olup tüm ihtiyacınıza yönelik transfer hatlarına sahiptir.

Peki Antalya’da günlük kullanım, şehir gezmeleri ve eğlencelerinizde kiralık araca ihtiyacınız olursa ne yapacaksınız?

Elbette Antalya’nın büyük şehir olması ve birçok iş dalına yer vermesi sebebiyle Araç kiralama firmaları oldukça revaçtadır.

Böylelikle tüm kiralık araç ihtiyaçlarınızı rahatlıkla güvenilir firmalar arasında bulabilirsiniz.

Antalya’da araç kiralamanın faydaları ne olacaktır?

Örneğin istanbul’dan geliyorsunuz yaklaşık 700 km yol ve 8 saat civarı yol süresi bulunmaktadır.

Sizce kıymetli olan zamanınızı bu yolda harcamaya gerek varmı?

istanbul’dan uçağa atlayıp antalya’ya gelme süreniz yaklaşık 1,5 saat havalimanından teknik rent a car güvencesiyle aracınızı teslim almanız ve gideceğiniz otele varmanız yaklaşık 1 saat…..

Kısacası siz otel havuzunda dinlenip kokteylinizi içerken başka bir kişi halen adapazarı civarlarında olacaktır ?

Ayrıca Antalya’da araç kiralarken sokak sokak gezmenize gerek yok.

Size Türkiye ve Dünya’nın her yerinden 1 telefon kadar yakınız.

Antalya’ya gelmeden önce bizi arayarak size en uygun aracı rezervasyon yaptırarak istediğiniz tarih ve saatte ister yakıtı dolu ister şoförlü araç kiralama seçeneğiyle birlikte;

Antalya’nın Havalimanı, Otogar, Çarşı, Merkez, Kepez, Lara, Muratpaşa, Konyaaltı, Kundu alanlarına kiralık aracınızı ayağınıza kadar getirip size teslim ediyoruz.

Böylelikle hem zamandan hem nakitten tasarruf ediyorsunuz.

Günümüz son modellerine uygun, yakıt ekonomisine sahip, tüm evrakları eksiksiz, bakımları eksiksiz ve zamanında yapılmış araçlarımız ile size keyifli bir tatil planı sunuyoruz.

Tek yapmanız gereken Antalya tatil, seyahat, iş görüşmesi vb. planlarınız için gelmeden önce bizi aramak.

Danışmanlarımız sizin için en uygun aracı hazırlayıp güvenle seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Umut ediyoruz senenin tüm yorgunluğunu güzel bir tatil ile atarsınız.

Antalya kiralık araç modelleri ve iletişim için bizi arayın: 0242 338 0433

Antalya kiralık makam arabası

Antalya kiralık makam arabası

Teknik Rent a Car MAKAM ARACI HİZMETİ

Teknik rent a car, Antalya’da bulunan kiralık araç firmaları arasında en güvenilir, rahat, konforlu ve profesyonel hizmet sağlamayı amaçlayan rent a car firmaları arasında kendini daima 1. Sırada tutan bir firmadır. İlk hedefi siz değerli müşterilerimize karsı daima her ihtiyaca açık olan, çalışmalarında esnek düşünen, rekabetçi, yenilikçi kalite yönetimi felsefesini kendine yaşam biçimi haline getiren sinerji oluşturan ve yeniliklere daima açık olan bir firmadır.

Teknik Rent a Car olarak bir yeniliği daha siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyor.

Hizmetlerini ve filosunu daima genişleten Teknik Rent a Car yeni hizmeti olan MAKAM ARACI ile siz değerli müşterilerimize daima en profesyonel hizmeti vermeyi ilke edindik.

MAKAM ARACI ile Teknik Rent a Car bünyesinde deneyimli kadrosundan deneyimli bir şoförü tamamen sizin isteklerinizi karşılaması açısından tahsis eder ve size bu ihtiyacınızın araç içi ikramlarımız, konforunuz, güvenliğiniz, gizliliğiniz ile keyfini sürmeyi hedefler.

MAKAM ŞÖFÖRLÜĞÜ ile tamamen deneyimli isteğe bağlı yabancı dil bilen kadromuz bireyleri sürüş güvenliği en üst safhada tutarak önce can güvenliği politikasını esas almıştır. Seyahat engeli bulunmayan tüm hava koşullarında aracınızın kapısı açarak sizi en özel şekilde hissettiren personellerdir.

Günümüz standartlarına en uygun makam araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tasarlanmış olup içerisinde konforu esas alabileceğiniz bir şekilde dizayn edilmiştir.

Toplantı, konser, düğün, nişan, sünnet, evlilik teklifi, eğlence, gece gezmesi, hafta sonu gezisi, misafir karşılamaları vb. etkinliklerinizde Antalya içerisinde kiralık araç ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Antalya kiralık makam arabası iletişim: 0242 338 0433

Antalya araç kiralama ödeme kolaylığı

Antalya araç kiralama ödeme kolaylığı

Oto kiralama, arabaya ihtiyaç duyulduğunda kısa süreli veya uzun süreli olarak şirketlerden araba tahsis etmektir. Teknik rent a car Antalaya’da bulunan profesyonel bir oto kiralama firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve yeniliğe açık bir şekilde yol almaktadır. Firmamızın çalışanları da esnek düşünen, yenilikçi bireylerden oluşmaktadır.

Müşterilerimizden gelen her konuyu dikkate alan firmamız Antalya’da araç kiralamaya yeni bir boyut kazandırmıştır. Bu büyük arzı karşılıksız bırakmamak içinde her kesime ve her ihtiyaca hitap eden oldukça geniş olan araç filomuzla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Antalya’da en seçkin araç kiralama firması olmamızı da buna borçluyuz.

Teknik rent a car olarak öncelikle genel bilgiler çerçevesinde hizmetlerimizi anlatalım. Araç kiralamada bazı şartların sağlanması gerekir.

Öncelikle araç kiralayacak kişinin bir sürücü belgesi bulunmalıdır.

Sürücü belgesinin belli bir süredir aktif olarak kullanılması gerekmektedir. Müşterilerimiz sürücü belgeleri ve nüfus cüzdanlarıyla birlikte geldikleri takdirde araç kiralama işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir. Bu işlem tamamlandıktan sonra her ihtiyaca ve her zevke hitap eden araç filomuzun kapıları siz değer müşterilerimize tamamen açılacaktır. Deneyimli personellerimiz sayesinde her ihtiyaca yönelik araca kolayca ulaşabilirsiniz. Çünkü kiralama sürenize göre bir fiyat tarifesi düzenlemesi yapılacaktır. Araçlarımız günlük, haftalık veya aylık olarak kiralanabilmektedir. Bu süre tamamen müşterilerimizin ihtiyacına kalmış bir konudur. İhtiyaçlarına göre bir süre belirleyebilir veya belirli şartlar altında kiralama sürelerini uzatabilirler. Müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığından faydalanma imkanı vermekteyiz. Firma olarak müşterilerimizle ilişkilerimiz daima samimi çizgilerde devam etmektedir. Bu sebepten Teknik rent a car kiralamadaki ödeme seçenekleri daima müşterilerimize yönelik olarak onun lehine düzenlenmektedir.

Ödeme seçeneği olarak: Nakit, havale, eft, kredi kartı gibi tüm aktif ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Sizde Antalya’da yaşıyorsanız veya gezi, tatil gibi ziyaretlerinizde kiralık araca ihtiyacınız varsa bize ulaşabilirsiniz.

Antalya kiralık araçlar için iletişim bilgileri: 0242 338 0433

Bırakalım polis memurları görevini yapsın

Bırakalım polis memurları görevini yapsın

Kaza riskleri nedeniyle trafik polisi için, sürücüler için alkol kontrolünün özel bir önemi vardır. Sürücü, alkolmetre ile yapılan test sonucunda alkollü çıkarsa; 2918 Sayılı Kara yolları Trafik Kanunu’nun 48/5 maddesi gereğince para cezası ile cezalandırılır, aracı trafikten men edilir ve sürücü belgesi (6) ay süreyle Trafik Polisince geri alınır.

Yol güvenliğinde alkollü araç sürmenin riski tartışma konusu dahi olamaz. Yapılan istatistiklerde en fazla kaza sebeplerinin alkollü araç kullanımı olduğu resmi olarak belgelenmiştir. Kendiniz, aileniz ve çevrenizdeki araç sürücülerinin hayati tehlikesinin önem taşıdığını hepimiz biliyoruz.

Bir gecelik eğlenceniz hüsranla bitmesin.

Teknik Rent a Car olarak dilerseniz kendi aracınızın şoförü olalım dilerseniz Teknik Rent a Car bünyesindeki lüks konforlu araçlarımızda sizi en özel şekilde misafir edelim.

Teknik Rent a Car bünyesindeki şoförlü araç kiralama hizmeti sunan uzman ve profesyonel hizmet veren ekibimiz ile özel günleriniz için sizin özel şoförünüz olarak hizmet verelim siz ise arka koltukta keyfini çıkarın.

Uzman ekimiz ile size verilen hizmetler belirlenen program üzerinden işleyip araç içerisindeki ikramlarımız ile kapınızın açılmasından dilediğiniz bölgelere gitme seçeneği ile size en iyi hizmeti sunuyoruz.

Sizde alkollü iken araç kullanımı yerine bir telefon kadar uzak olan Teknik Rent a Car ile iletişime geçerek trafikte can ve mal güvenliğimizi bir adım ileriye taşıyalım.

Tüm özel gün, eğlence, parti, düğün, gezi, nişan, sünnet vb. organizasyonlarınızda Antalya kiralık araç ve Antalya şoförlü araç kiralama ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: 0242 338 0433

Antalya ucuz lüx araba kiralama

Antalya ucuz lüx araba kiralama

Araç kiralamak pek çok kişinin çok sık tercih ettiği bir uygulamadır. Ancak genel olarak farklı bir şehre gelen kişiler burada rahat bir şekilde gezebilmek için araç kiralamayı tercih etmektedir. Genellikle tarihsel ve doğa güzellikleri bol olan iller tercih edilmektedir. Bu şehirlerden biri de Antalya’dır. Gerek yerli gerek yabancı pek çok turistin geldiği Antalya’da araç kiralama hizmetine sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır.

Araba kiralama ihtiyacı zaman zaman da iş gezileri nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Bu gibi özel durumlarınız için araç kiralama firmamız filosunda size en uygun araçları bulundurmaktadır. Antalya ucuz lüx araba kiralama hizmeti genellikle iş gezileri ve toplantılar için tercih edilen bir uygulama olarak varlığını sürdürmektedir. Bunun yanında araç kiralama hizmetinden yaralanmak isteyen ve maddi konuları sorun etmeyen kişiler de lüx araç kiralama hizmetlerini talep etmektedir.

Antalya araç kiralama filo seçenekleri

Antalya ucuz lüx araba kiralama hizmeti veren firmamızın filosunda farklı araç kategorileri bulunmaktadır. Genellikle günlük gezintiler için kiralanmak istenen araçlarda ekonomik araç grupları ile hizmet verilirken daha fazla konfor, lüks ya da iş gezileri için istenen araçlarda daha lüks araçlar ile hizmet sunulmaktadır.

Müşterilerin istekleri ve talepleri doğrultusunda lüks araçlar kiralanmakta, bu araçlar için de farklı marka ve modellerin yanında manuel ve otomatik vites araç seçenekleri de sunulmaktadır. Müşterilerimizin taleplerini dikkate alan firmamız müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına farklı hizmetler sunabilmek için de çalışmaktadır. Otel teslimatlı araç kiralama hizmetleri sayesinde müşterilerin araçları aramasına gerek kalmadan kaldıkları otellerin önüne araçları getirilmekte ve ayrıcalıklı bir hizmet sunulmaktadır. Özellikle VIP ya da lüks araçları kiralamak isteyen müşteriler başta olmak üzere araç kiralama hizmetlerinde şoförle araç kiralama hizmetleri de talep edilebilmektedir. Firmaların müşterilerin taleplerini karşılamaları memnuniyet ve kar elde etme bakımından büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Artan araba kiralama ihtiyacı

Daha önceleri bir lüks olarak görülen araç kiralama hizmeti günümüzde pek çok kişinin tercih ettiği ve oldukça ekonomik fiyatlı bir uygulama haline gelmiştir. Neredeyse bir ihtiyaç olarak görülmekte olan bu hizmetten pek çok kişi faydalanmakta ve büyük avantajlar sağlamaktadır.

Sizde Antalya’da kiralık araç ihtiyacınız olması halinde Teknik Rent a Car’a ulaşabilirsiniz.

Antalya ucuz lüx araba kiralama modelleri ve ayrıntılı bilgi için: 0242 338 0433’den bize ulaşabilirsiniz.

Ucuz fiyata araç kiralama Antalya

Ucuz fiyata araç kiralama Antalya

Araç kiralama sektörü gün geçtikçe büyüyen bir sektördür. Bununla birlikte araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerin talepleri artmakta ve farklı isteklerde bulunmaktadır. Örneğin kiralanacak aracın bulundukları otele gelmesi, otomatik vites seçeneği, ekonomik ya da lüks araç gruplarından istenilen aracın seçilmesi gibi oldukça farklı hizmetler talep edilmektedir. Bununla birlikte araç kiralamak isteyen kişiler araçlarını şoförleriyle birlikte kiralamak istemekte, hiç bilmedikleri bir şehirde rahat ve konforlu bir gezinti yapmayı isteyebilmektedir. Tüm bunların karşılığında ise fiyatların uygun seviyelerde olması müşterileri daha çok memnun etmekte ve bu firmalar daha çok rağbet görmektedir.

Ucuz fiyatlar yüksek konfor

Ucuz fiyata araç kiralama Antalya için araç kiralama konusunda belirli standart ölçütler bulunmaktadır. Bu standartlar ise fark edilmese de kendi koyduğumuz standartlar nedeniyle oluşmaktadır. Bulunan ekonomik durum bu konudaki en önemli faktördür. Araç kiralama seçenekleri altında istenilen türden araçların kiralanması mümkündür. En doğru aracın seçilmesi ise müşterinin elinde olan bir durumdur. Araçlar söz konusu olduğunda ilk konu her zaman yakıt olmaktadır. Bu parametre değişmez bir etmen olarak sürekli karşılaşılan bir durumdur. Bu nedenle de uygun fiyatlı araç kiralamak tüm müşterilerin istediği ve talep ettiği bir hizmettir.

Tatil için Antalya’ya gelen yerli ya da yabancı turistler için bölgede görülmesi gereken pek çok turistik bölge, tarihi alan ve tatil yeri bulunmaktadır. Otelde konaklayacak kişiler için sunulan tur hizmetleri bölgenin tam anlamıyla gezilmesi için yeterli olmayabilmektedir. Yabancı turistler için ise bu durum daha karmaşık bir hal alabilmektedir. Bu konuda yapılacak en güzel şey bir araç kiralamak olacaktır. Turdan kalan vakitlerde keyfinizce gezeceğiniz, tatilin tadını çıkaracağınız bir gezinti yapabilmek için belirli araçlarda ucuz araç kiralama hizmeti veren Teknik .Rent a Car’ın sunduğu hizmet ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan yararlanın

Firmamızın araç kiralama müşterilerinin işine yarayacak kampanya ve indirimleri zaman zaman yapmaktadır. Ucuz fiyata araç kiralama Antalya içerisinde pek çok kampanyanın bulunduğu bir alandır. Zaman zaman otellerde yapılacak indirimler, akaryakıt indirimleri, araç fiyatlarına yapılan indirimler, yemeklerde kullanılacak indirim fırsatları gibi farklı kampanyalar düzenlenebildiği gibi bazı araç modellerine özel kampanyalar da sunulmaktadır.

Sizde Antalya genelinde uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleri için bize ulaşın: 0242 338 0433

Antalya Otel Teslimatlı Araç Kiralama

Antalya Otel Teslimatlı Araç Kiralama

Müşterilerin artan talepleri, hizmet anlayışları, sektördeki müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gibi pek çok durumun etkisiyle birlikte hemen her sektörde verilen hizmetler müşterilerin ayağına kadar götürülmektedir. Bu bir talep olmakla birlikte pek çok kişi aldığı hizmetin ayağına gelmesini tercih etmektedir. Bu durumun farkında olan firmamız siz değerli müşterilerimize daha verimli olabilmek amacıyla müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmektedir. Bu hizmet Antalya otel teslimatlı araç kiralama konusunda yardım almak isteyen kişiler için oldukça faydalı bir uygulama olmuştur.

Antalya’da aracınız ayağınıza gelsin

Bilindiği üzere Antalya tatil ve turizm amacıyla çok yoğun talep gören bir merkezdir. Dolayısıyla bu bölgede yaklaşık 10.500 otel ve 980.000 yatak kapasitesi yer almaktadır. Bunun anlamı ise insanların büyük bir bölümünün konaklamak amaçlı otellere yerleşmesidir. Otellerde konaklayan pek çok kişinin ise şehir içerisinde gezmek, denize girmek, turistik alanlara ulaşabilmek için araç ihtiyaçları olmaktadır. Antalya otel teslimatlı araç kiralama hizmetimiz sayesinde internet sitemiz üzerinden uygun araçlar için araştırmalar yapıldıktan sonra rezervasyon yapılmakta ve araçlar kaldıkları otele istenmektedir.

Araç kiralamak artık çok kolay

Alanında uzman ve Antalya’da tüm noktalara hakim, tüm otellerin yerini ve konumunu en iyi şekilde bilen kadrolarıyla hizmet vermekte olan Teknik Rent a Car sayesinde otelinize kadar rezervasyon yaptırdığınız araçlar getirilmektedir. Bu sayede araç arama derdinden kurtularak istediğiniz hizmete kolaylıkla ulaşma fırsatınız bulunmaktadır. Yapmanız gereken internet sitemiz üzerinden ya da iletişim hattımız üzerinden araç kiralama firmamıza ulaşarak araç rezervasyonu yaptırmanız ve aracın hangi otele geleceğini bildirmeniz olacaktır.

Talebiniz doğrultusunda otel teslimatlı araç kiralama işlemi kolaylıkla yapılabilmekte, müşterilerimizin istekleri hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir. Pek çok kişinin tatil için ilk tercihleri arasında yer alan Antalya’da sunulan bu hizmet sayesinde tatiller daha rahat ve konforlu geçmektedir.

Sizde tatilinize daha mutlu bir şekilde devam etmek istiyorsanız tüm araç kiralama talepleriniz için bize ulaşın.

Antalya otel teslimatlı araç kiralama talepleriniz için bize ulaşın: 0242 338 0433

Ekonomik araç kiralama Antalya

Ekonomik araç kiralama Antalya

Araç kiralamak isteyen kişilerin büyük çoğunluğu fiyatların uygun olmasını istemekte, istedikleri araçlar için en uygun fiyat veren araç kiralama şirketlerini tercih etmektedir. Ekonomik araç kiralama Antalya konusunda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öyle ki, uygun fiyatlarla araba kiraladığı için sevinen pek çok kişi daha sonra yaşadığı sorunlar nedeniyle pişmanlık yaşayabilmektedir. Bu nedenle bu konuda dikkatli olunmalı ve sorun yaşamamak için bazı kurallara dikkat edilmelidir.

Nelere dikkat etmeliyim?

Bazı araç kiralama firmaları uygun fiyatlara kendi hizmetlerini ya da ürünlerini reklam yoluyla duyurmayı tercih etmektedir. Ancak bu konuda müşterilerini doğru bilgilendirmediği çok açık gözlemlenmektedir. Sunulan bu reklam ya da kampanyalarda herhangi bir kelime oyunu olup olmadığına mutlaka dikkat edilmelidir. Aynı zamanda hizmet alınacak firmanın şeffaflığı da oldukça önemli bir konudur.

Ekonomik araç kiralama hizmetinin sunulmasında firmalar zaman zaman yanıltıcı ya da gerçeklikten uzak reklamlar yapabilmektedir. Bu nedenle de dikkatli davranılması gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse günlük 10 Euro kiralık araba başlığını içeren bir firma olduğunu düşünelim. Bu şekilde reklam yapılan bir siteye girip inceleme yapıldığında bu fiyatlara araç bulamayan müşterilerde büyük bir hayal kırıklığı ve aldanmışlık hissi oluşmaktadır. Araştırma yapmadan karar vermemeye dikkat edilmelidir.

Bu konuda yapılan diğer bir reklam hilesi de uygun fiyatlarla en son model kiralık araç hizmeti sunduğunu iddia eden bir firmanın yaptığı 30 gün ve üzeri kiralamalarda geçerli olduğu şartını koymasıdır. Bu durumda günlük algısı yaratılarak müşteriler kandırılabilmektedir. Aynı şekilde bu reklamlarda en son model araç diyerek oldukça eski modellerle hizmet veren firmalarda bulunmaktadır. Bu konuların bilincinde olarak araç kiralarsanız yaşayacağınız sorunlar en aza inecektir.

Kaliteli ve dürüst hizmetin adresi: Teknik Rent a Car

Ekonomik araç kiralama Antalya firmaları arasında yapılacak bu tür oyunlara düşmemeniz için yapmanız gereken rezervasyonunuzun bir konfirm belgesi yani teyit belgesine sahip olduğundan emin olmaktadır. Kaliteli ve dürüst hizmet anlayışıyla çalışan firmamız sayesinde şeffaf bir şekilde sunulan hizmetler açıklanmakta, rezervasyon yapılacak araç resimleri, fiyatları ve tüm ayrıntılar belirtilmektedir. Araç kiralarken bu ayrıntılara dikkat edilmeli ve güvenilir olduğundan emin olunan firmalar tercih edilmelidir.

Sizde Antalya’da araç kiralarken en doğru firmaya ulaşmak için Teknik Rent a Car’ı tercih edebilirsiniz.

Antalya ekonomik kiralık araçlar için ayrıntılı bilgi: 0242 338 0433

Antalya dizel araba kiralama

Antalya dizel araba kiralama

Araç kiralama hizmetleri her geçen gün daha fazla kişi tarafından talep edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Kendi aracı olmayan, aracı olup gittiği şehre götüremeyen ya da herhangi bir sebeple kendi aracını kullanmak istemeyen pek çok kişi yolculukları için kiralık araçları tercih etmektedir. Bu konuda avantajlar da sağlanmakta ve müşteriler pek çok konuda memnuniyet yaşamaktadır.

Konforunuzdan vazgeçmeyin

Farklı bir şehre gidildiğinde toplu taşıma araçları sıkıntılı durumlar yaşanmasına neden olabilmektedir. Toplu taşıma araçlarının yalnızca belirli merkezler arasında ulaşım sağlaması ve sefer saatleri dışında hizmet vermemesi nedeniyle özel araçlara ihtiyaç duyulabilmektedir. Araç kiralama hizmetlerinin sağladığı avantajların en başında ise bu durumları yaşamak zorunda kalmayacağınız için konfor gelmektedir denilebilir. Merkez dışına yapılacak yolculuklar için birden fazla araç değiştirme zahmetinden kurtulacağınız araç kiralama hizmetleri sayesinde zaman ve ek masraf gereksinimlerinden de kurtulmuş olursunuz. Toplu taşıma araçlarındaki konfor seviyesiyle kıyaslandığında lüks sayılabilecek bir konforu sunacak araç kiralama hizmetleri sayesinde de istenilen konforlu yolculuklar gerçekleştirilebilmektedir. Antalya Dizel araba kiralama hizmeti sunan Teknik Rent a Car konforlu araç seçenekleriyle bu sorunları ortadan kaldırarak memnun kalacağınız bir hizmet sağlamaktadır.

Uygun fiyatlar, güvenilir ve kaliteli hizmet

Ülkemizde motorlu taşıtlarda kullanılan yakıtların ve özellikle de benzin litre fiyatının pahalı olması nedeniyle pek çok kişi daha tasarruflu seçeneklere yönelmektedir. Bunların başında ise dizel yakıt gelmektedir. Bilinçli araç kullanıcıları ise araç kiralama konusunda da bu ayrıntıya dikkat etmekte ve daha ekonomik olan Antalya Dizel araba kiralama seçeneklerine yönelmektedir. Bu sayede araç kiralama maliyetlerinin en uygun seviyelerde kalması mümkün olmaktadır.

Araç kiralama konusunda en çok dikkat edilen konu maddiyat olmaktadır. Bu nedenle de seçilecek araçların ve firmaların önemi büyüktür. Uzun yıllar hizmet vermekte olan firmamızın seçilmesi uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile sizleri memnun etme konusunda doğru tercih olacaktır. Ayrıca Teknik Rent a Car’ın sunduğu kampanya ve indirimler takip edilerek en uygun fiyatlı araç kiralama hizmetleri değerlendirilerek en iyi hizmet en uygun fiyatlarla elde edilebilir. Yapmanız gereken tek şey fırsatları değerlendirmek olacaktır.

Antalya kiralık dizel araçlar için bize ulaşın: 0242 338 0433

Antalya otomatik vites araç kiralama

Antalya otomatik vites araç kiralama

Sürekli gelişen ve hayatımıza yenilikler katan teknoloji sayesinde yaşamımız kolaylaşmakta, her alanda tüm işler, kullanım ya da üretimle ilgili yenilikler sayesinde yaşam konforumuz artmaktadır. Araçlarda da daha önceleri tek seçenek sunulmakta ve manuel vitesli araçlar bulunmaktadır. Bu durumda da yeni araç kullanmaya başlayanlar zorlanmakta, sürekli araçları stop ettirmekte ya da yokuş yukarı durulduğunda araçların tekrar kaldırılması konusunda zorluklar yaşanmaktaydı.

Antalya araç kiralamada otomatik vites seçeneği

Günümüzde ise bu zorlukla otomatik vitesli araçlar sayesinde ortadan kalkmıştır. Bu araçlarda debriyaj özelliği bulunmamaktadır. Bu işlemi şanzıman otomatik olarak gidermektedir. Dolayısıyla da artık araçların yokuş yukarı olması halinde bile zorluk yaşamadan kullanma kolaylığı sağlanmakta, araçların stop etme hataları da neredeyse giderilmektedir. Bu durum sonucunda da kullanıcılar otomatik vites araçlara büyük bir talep göstermektedir. Tüm bunlara ek olarak araç kiralamak isteyen kişiler Antalya otomatik vites araç kiralama için büyük bir talep göstermektedir.

Otomatik vites konforu

Sağladığı sürüş konforu ve farklı bir sürüş keyfi vermesiyle otomatik vites araçlar bir ayrıcalık olarak görülmektedir. Sürücüler ise otomatik vites araç kullanımına yönelmektedir. Geçmişte otomatik vites araçlar lüks olarak değerlendirilmekle birlikte artan talep ve rekabetle birlikte bu araçlar da artık ekonomik ve kolay alınabilecek bir duruma gelmiştir.

Bu kolaylık araç kiralama konusunda da sağlanmaktadır. Talep edilmesi halinde Antalya otomatik vites araç kiralama hizmetinden yararlanılabilmektedir. Firmamıza yapılan yoğun talepler doğrultusunda pek çok araç markası ve modelinde otomatik vites araç kiralama seçeneği müşterilere sunulmaktadır. Bu hizmetlerde dizel ya da benzinli, ekonomik ya da lüks kategorideki araçlar müşterilere sunulmakta ve istenildiği zaman kiralayabilme ayrıcalığı sunulmaktadır.

Ekonomik kiralama seçenekleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla varlığını sürdüren Teknik Rent a Car sayesinde Antalya’da otomatik ya da manuel vites araçlardan istediğinizi seçerek konforlu bir gezinti yapabilir, tatilinizi oldukça ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Vites derdiyle uğraşmak istemeyen ve otomatik vitesli araç kullanmaya alışkın olan müşterileri için otomatik vitesli araç kiralama ayrıcalığı sunan araç kiralama firmaları sayesinde dilediğiniz aracı kolaylıkla kiralayabilir, otomatik vites konforunu yaşayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: 0242 338 0433

Antalya kiralık araçlar

Antalya ucuz lüks araba kiralama

Antalya ucuz lüks araba kiralama

Araç kiralamak pek çok kişinin çok sık tercih ettiği bir uygulamadır. Ancak genel olarak farklı bir şehre gelen kişiler burada rahat bir şekilde gezebilmek için araç kiralamayı tercih etmektedir. Genellikle tarihsel ve doğa güzellikleri bol olan iller tercih edilmektedir. Bu şehirlerden biri de Antalya’dır. Gerek yerli gerek yabancı pek çok turistin geldiği Antalya’da araç kiralama hizmetine sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır.

Araba kiralama ihtiyacı zaman zaman da iş gezileri nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Bu gibi özel durumlar için araç ihtiyaçlarınızda Teknik Rent a Car’a ulaşabilirsiniz. Antalya ucuz lüks araba kiralama hizmeti genellikle iş gezileri ve toplantılar için tercih edilen bir uygulama olarak varlığını sürdürmektedir. Bunun yanında araç kiralama hizmetinden yaralanmak isteyen ve maddi konuları sorun etmeyen kişiler de lüks araç kiralama hizmetlerini talep etmektedir.

Araç kiralama hizmetlerinde filo seçenekleri

Antalya’da ucuz lüks araba kiralama hizmeti veren Teknik Rent a Car’ın filosunda farklı araç kategorileri bulunmaktadır. Genellikle günlük gezintiler için kiralanmak istenen araçlarda ekonomik araç grupları ile hizmet verilirken daha fazla konfor, lüks ya da iş gezileri için istenen araçlarda daha lüks araçlar ile hizmet sunulmaktadır.

Müşterilerin istekleri ve talepleri doğrultusunda lüks araçlar kiralanmakta, bu araçlar için de farklı marka ve modellerin yanında manuel ve otomatik vites araç seçenekleri de sunulmaktadır. Müşterilerin taleplerini dikkate alan firmalar müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına farklı hizmetler sunabilmek için de çalışmaktadır. Otel teslimatlı araç kiralama hizmetleri sayesinde müşterilerin araçları aramasına gerek kalmadan kaldıkları otellerin önüne araçları getirilmekte ve ayrıcalıklı bir hizmet sunulmaktadır. Özellikle VIP ya da lüks araçları kiralamak isteyen müşteriler başta olmak üzere araç kiralama hizmetlerinde şoförle araç kiralama hizmetleri de talep edilebilmektedir. Firmaların müşterilerin taleplerini karşılamaları memnuniyet ve kar elde etme bakımından büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Artan araba kiralama ihtiyacı

Daha önceleri bir lüks olarak görülen araç kiralama hizmeti günümüzde pek çok kişinin tercih ettiği ve oldukça ekonomik fiyatlı bir uygulama haline gelmiştir. Neredeyse bir ihtiyaç olarak görülmekte olan bu hizmetten pek çok kişi faydalanmakta ve büyük avantajlar sağlamaktadır.

Teknik Rent a Car olarak Antalya il genelinde tüm kiralık araç ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

0242 338 0433

Antalya kiralık araçlar

Antalya’nın doğa güzelliklerini beraber gezelim

Antalya’nın doğa güzelliklerini beraber gezelim

Antalya’nın doğa güzelliklerini beraber gezelim

Antalya denildiğinde akla ilk gelen sıcaklık veya deniz olsa bile Antalya tarihi bakımdan çok zengin bir geçmişe sahiptir. Antalya’da geçmişten günümüze birçok kaleler, camiler, kiliseler, ören yerleri, antik kentleri ve daha birçok tarihi yapılar mevcut. Antalya’nın bütün bu tarihi güzellikleri bir bir görülmesi gereken yerlerdir. Ama bütün bunların dışında bir de Antalya’nın kendine özgü; fiziki şartlarından, bitki örtüsünden ve ikliminden kaynaklanan birçok doğal güzellikleri de bulunmaktadır.

Bunlar örnekle; yaylalar, şelaleler, göller, nehirler, dağlar, mağaralar ve daha neler neler…

Teknik rent a car olarak; şöförlü araç kiralama ile antalya’nın güzellikleri görmek daha keyifli olacaktır.
Teknik rent a car uzman ve deneyimli kadrosu ile dilediğiniz konfordaki araçlarımız ile sizin isteğiniz doğrultusunda yada teknik rent a car günlük gezi programına katılarak antalya’daki güzel doğa şartlarını bereber keşfedelim.

Araç içerisinde sunulan alkollü yada alkolsüz içecekleri yada dilediğiniz ikram çeşidi ile, araç içi hostes seçeneğiyle 7/24 olarak sizin hizmetinizde olan teknik rent a car sizi havalimanından alıp tüm gezi programı boyunca size eşlik eder.
Antalya’da Araç kiralama‘da yeni bir boyut sunan ve yeniliklerle farklı bir araç kiralama deneyimi sunan teknik rent a car size daha iyi bir hizmet için çalışıyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşın: 0242 338 0433

Şehirler Arası Mesafe Hesaplama

Araç Kiralama Sözleşmesi

İşbu “Araç Kira Sözleşmesi” (Kısaca “Sözleşme”) taraflar arasında imzalanan ARAÇ TESLİM FORMU’nun (Kısaca “Form”) eki ve ayrılmaz bir parçasıdır. İşbu sözleşme ile Teknik Rent a Car (Kısaca “Kiraya Veren”) maliki ya da işletme sahibi bulunduğu Form ‘da belirtilen aracı, belirlenen tarihlerde, Form ‘da adı ve adresi bulunan Kiracı’ya kiralamıştır. Kiracı işbu sözleşme konusu aracı koşullara uygun olarak kullanmayı (kiralama süresi, iade saati, dönüş istasyonu vb.), kira ücretini tam ve zamanında ödemeyi beyan ve taahhüt eder. İşbu sözleşmeyi imzalamakla, Kiracı kiralanan ile ilgili tüm yükümlülükleri üstlenmiş olur. Kiracı, gerek aracı teslim alması, gerekse iade etmesi sırasında düzenlenecek Araç Teslim Formlarını imzadan imtina etmeyeceğini, Formları imzalamaması halinde formda yazılanları koşulsuz olarak kabul etmiş sayılacağını, form içeriğine herhangi bir itirazı olması halinde imzadan imtina yoluyla değil, ancak masrafı kendisine ait olmak kaydıyla bir uzmana ekspertiz yaptırmak kanalıyla itiraz ve iddialarını ileri sürebileceğini peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder

1) Kiracının sözleşme ve eklerinde beyan ettiği adres, yasal tebligat adresi olup, Kiraya Verene yazılı olarak adres değişikliği bildirilmedikçe bu adrese yapılacak tüm bildirimler Tebligat Kanunu hükümlerine göre tebliğ edilmiş ve geçerli sayılacaktır.

2) Kiracının işbu sözleşmeyi imzalaması ile, söz konusu aracı hem mekanik hem de kaporta açısından sağlam faal vaziyette ve iyi durumda teslim aldığını, aracın Form ’da belirtildiği gibi teslim edildiğinin esas olduğunu, araçta teslim sırasında var olan her türlü ayıbın Form ’da belirtileceğini, aksi halde aracın Kiraya Verene iadesi sırasında tespit olunan her türlü ayıba Kiracı’nın sebep olmuş kabul edileceği hususunda taraflar mutabıktır. Kiracı, aracın teslimi sırasında Form ’da tanımlanalar haricinde hiçbir hasar ve kaza izi bulunmadığını kabul eder.

3) Kiracı aracı, araca ait tüm belgeler, aksesuar avadanlıkları, yedek lastiği ile birlikte teslim aldığı gibi araç kiraladığı istasyona veya sözleşmede belirtilen başka bir yerdeki Kiraya Veren ofisine iade edecektir. Kiracı, kiralanan aracın kullanımı sürecinde talep edeceği bebek koltuğu, navigasyon cihazı vb. ilave hizmet ve donanımların Kiraya Veren tarafından bildirilecek ek kira bedelini de işbu sözleşme hükümlerine uygun olarak ödemek zorundadır.

4) Kiracının sağlam ve iyi durumda teslim almış olduğu araçta kullanım hatası ve/veya dikkatsizlik tedbirsizlik nedeni oluşan, trafik sigorta kuralları kapsamında sigortadan talep ve tahsil edilemeyen gerek Kiraya Veren gerekse üçüncü kişiler nezdinde doğan her türlü doğrudan ve dolaylı zarar, ziyan, hasar ve cezalardan münhasıran Kiracı sorumludur.

5) Kiracının Ekonomi grup araçlarda en az 21 yaşında ve 1 yıllık ehliyet, orta grup araçlarda 25 yaş ve 2 yıllık ehliyet, üst grup araçlarda 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet sahibi olması gerekmektedir. Kiracı dışında aracı kullanacakların da genel kiralama koşullarına uygun süreleri doldurmuş olması, ek sürücü olarak Kiraya Veren’ e önceden yazılı olarak bildirilmesi ve/veya sözleşme üzerine bilgilerinin kayıt edilmesi ile mümkündür. Aksi halde gerek Kiraya Veren gerekse üçüncü kişiler nezdinde doğabilecek her türlü doğrudan ve dolaylı zarardan münhasıran Kiracı sorumludur.

6) Kiralama süresi minimum 24 saattir. Bu süreden daha kısa kiralamalarda kira ücreti 1(bir) gün olarak hesaplanacaktır. Kiracı, geçerli fiyat tarifesindeki günlük kira ücretinin kira gün sayısı üzerinden hesaplanan kira bedelini peşin olarak nakden ve defaten ödemekle yükümlüdür. Kiracı kira ücretinin dışında ayrıca;

 • a) 3 saate kadar olan gecikmelerde her saat için günlük kira bedelinin 1/3’ü 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira bedelini
 • b) Kiralama sonunda ortaya çıkabilecek tek yön ücretini
 • c) Dolu depo ile teslim edilen benzinin dönüşte dolu depo olarak teslim edilmemesinden kaynaklanan yakıt bedelini farkı ve bu bedelin %25’i oranında uygulanacak hizmet bedeli toplamını
 • d) Yakıt, otoyol geçiş ücretleri, her türlü park ve ulaşım masrafları ile kiralananın kullanılmasına yönelik her türlü yan gider, masraf ve kiralananın Kiracıya teslimi sonrasında doğacak tüm masraflar münhasıran Kiracıya ait olduğundan bu kapsamdaki tüm bedelleri ödemekle mükelleftir.

7) Kiracı ödemeleri kiralama süresinin başlangıcında kredi kartı, nakit veya voucher ile yapacaktır. Kiracı kira bedelinin ve sözleşme kapsamındaki diğer bedellerin ve yasal ödemelerin ödenmemesi durumunda hiçbir ihbar ve ihtara gerek kalmaksızın fatura tarihinden itibaren bedellerin muaccel olacağını ve fatura tarihinden itibaren aylık %5 (yüzde beş) temerrüt faizi ödemeyi kabul beyan ve taahhüt eder. Kiralama başlangıcında kiralamanın başlangıç tutarına karşılık bir ön provizyon, Kiracının kredi kartından bloke edilecektir. Kiracı ön provizyon ile oluşan kira bedeli, her türlü trafik ve kaçak geçiş vs ceza bedelleri ve hasar zarar bedellerini tahsilatlarına itiraz etmeyeceğini peşinen kabul eder.

8) Sözleşmede belirtilen iade tarihini ileri bir tarihe almak yeni kira dönemine ait kira bedelinin ödenmesinin yanı sıra, Kiraya Veren’ in onayı ile mümkündür. Kiraya Veren’ in onayı olmaksızın kira süresinin uzatılması, kira bedeli ödense dahi mümkün değildir. İşbu belirli süreli kira sözleşmesi olup, süre sonunda tarafların aksi yönde açık mutabakatı sağlanmadıkça kiralanan hiçbir ihtar veya ihbar gerekmeksizin Kiraya Verene iade edilecektir.

9) Kiracı sözleşme konusu aracı, Trafik Kanun ve Talimatları doğrultusunda ve özenle kullanacak, trafik kurallarına riayet edecektir. Kiracı, Karayolları Kanunu, Yönetmeliği ve ilgili tüm mevzuata uymak zorundadır. Kiracı, sürücü olarak bu yükümlülüklerinden habersiz olduğunu iddia ederek sorumluluktan kurtulamaz. Kiracı mevzuata aykırı davranışlar sonucu oluşan her türlü hukuki ve cezai masraflardan sorumludur. Kiralananın Kiracıya teslimi sonrasında ilgili araca kesilen ve Kiracı tarafından ödenmeyen trafik cezalarını, ilgili cezanın Kiraya Verene Kiracı ve/veya ilgili makamlarca bildirilmesi koşulu ile yasal süresi içinde Kiraya Veren tarafından ödenecek ve her işlem için 20 (yirmi) TL hizmet bedeli eklenerek kiracıdan tahsil edecektir. Kiracı, ilk yazılı bildirim üzerine derhal, ayrıca mahkeme kararı gerekmeksizin Kiraya Verenin ödemek durumunda kaldığı bedeli ve hizmet bedeli, cezai şart vb. her ne ad altında olursa olsun tüm ek ücretleri ödemeyi peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.

10) Kiralanan aracın her ne şekil ve şartta olursa olsun kiraya verilmesi, bedelsiz de olsa üçüncü şahıslara kullandırılması yasak olup, aracın ayrıca;

 • a) Ek sürücü olarak belirtilmeyen sürücü tarafından,
 • b) Herhangi bir vasıtayı çekmekle veya itmekle,
 • c) Gelir karşılığı yolcu veya mal taşımasında,
 • d) Yarış, hız tayini, ralli, sağlamlık denemesi motorlu sporlar ile normal trafiğe kapalı ve uygun olmayan yollarda,
 • e) Aracın üretici firma tarafından belirlenmiş teknik ve tahammül güçlerin uygun olmayan arazi koşullarına uygun olmayan yol şartlarında,
 • f) Gümrük mevzuatlarında ve diğer kanunlara aykırı maddelerin taşınmasında veya gayri kanuni işlerde.
 • g) Her türlü yasa dışı amaçlı iş, terör, devlete ve yasalara aykırı konularda kullanılması kesinlikle yasaktır. Bu hallerden herhangi birinin tespiti halinde Kiraya Veren’ in her türlü zararı ilk yazılı bildirimi üzerine derhal Kiracı tarafından karşılanacaktır. Kiraya Veren’in sözleşmeyi fesih hakkı saklıdır.

11) Kiralanan araca ait tüm kanuni zorunlu sigortalar Kiraya Veren tarafından yaptırılmıştır. Kiracı aşağıda belirtilen koşullarda aracın zarar görmesi durumunda hasar sorumluluğunu ve buna ilişkin her türlü giderleri itiraz etmeksizin karşılamayı kabul ve taahhüt eder:

 • a) Kaza anında alkol ve/veya uyuşturucu ve/veya uyku geciktirici ilaçlar etkisi altında ise,
 • b) Yasal hız sınırlarının aşıldığı durumlarda (kaza tespit raporunun kazanın hız nedeniyle meydana geldiğinin belirtilmesi) ve aracın herhangi bir şekilde Trafik kanunlarına aykırı kullanılmasında,
 • c) Trafik kaza raporunun (anlaşmalı tutanak, polis veya jandarma raporu) alınmadığı durumlarda,
 • d) İşbu sözleşmenin akdinden sonra Kiracı herhangi bir edenle araç kullanma yetkisini kaybederse (ehliyete el koyulması, trafiğe çıkmaya engel herhangi bir hastalık vb.) derhal Kiraya Veren’e durumu bildirecek ve aracı iade edecektir. Yetkisi bulunmamasına rağmen Kiracının aracı iade etmemesi halinde,
 • e) Aracı Kiracı ve kira sözleşmesinde ek sürücü olarak belirlenenlerin haricindeki şahısların kullanması neticesinde meydana gelen hasar ve /veya kazalarda,
 • f) Hazine müsteşarlığı ve/veya Türkiye sigorta ve Reasürans şirketleri birliği tarafından yasal mevzuat ve ilgili yönetmeliklere yapılacak değişiklikler kapsamından kasko poliçesi genel şartları gereğince hasar bedelinin ödenmediği ve/veya sigorta şirketinin herhangi bir nedenle ödeme yapılmadığı durumlarda.
 • g) Araç çalınmalarında genel kasko kuralları geçerli olup aşırma benzeri sigorta firmalarının hırsızlık olarak nitelendirmediği kasko kapsamında dâhil edilemeyen ve sigorta şirketlerinin ödeme yapmadığı durumlarda Kiracı araç bedelini ve diğer zararları ödemeyi peşinen kabul eder.
 • h) Kiracının kiralanan araç ile karıştığı herhangi bir kazada Kiracıya alkol, uyuşturucu, olay yerini terk veya herhangi bir şekilde genel trafik kaidelerine uymaması nedeniyle bir ceza verilmişse Kiraya Veren kira bedelinin yanında kaza nedeniyle uğradığı her türlü doğrudan ve dolaylı zararları Kiracıdan talep edebilir.

12) Kiracı ve tanımlanmış ek sürücülerin kira süresi içerisinde kaza olması durumunda kiralayanın ve sigorta şirketinin çıkarlarını korumak için aşağıdaki önlemleri yerine getirmekle mükelleftir:

 • a) Kendisi, araç ve üçüncü kişiler ile ilgili kendisinden beklenebilecek azami güvenlik önlemlerini almak,
 • b) Tutanak polis ve/veya jandarma raporu vb. gerekli tüm trafik kaza raporlarının ve belgelerin temin edilerek Kiraya Verene iletilmesi
 • c) Karşı taraf/tarafların ehliyet, ruhsat ve trafik poliçelerinin mümkünse fotokopisi alınmalı, alınmaması durumunda evrakların eksiksiz doldurulması,
 • d) Olay yerinin mümkünse fotoğrafının çekilmesi,
 • e) Maddi, ölümlü, cismani zararla sonuçlanan kaza durumunda en yakın polis veya jandarmaya bildirilmesi,
 • f) Kaza ile ilgili tüm evrakların kazanın gerçekleşmesinden itibaren yirmi dört saat içinde Kiraya Verene ulaştırmak.

13) Kiracı, aracın her türlü güvenliğini sağlayacak biçimde kapalı ve kilitli olarak park etmekle yükümlüdür. Aracın çalınması durumunda hırsızlık güvencesinden faydalanabilmek için; ruhsat ve anahtarı iade ederek gerekli önlemleri aldığını ve ilgili emniyet makamlarına gerekli başvuruları yaptığını kanıtlamakla mükelleftir. Aksi halde Kiracı kasko kapsamına dâhil edilmeyen ve sigorta şirketi tarafından zarar ödemesi yapılmayan durumlarda aracın güncel satın alma bedelini ve diğer zararları ödemekle yükümlüdür.

14) 3. şahıslara ve araç içindeki yolculara verilen maddi zarar tedavi giderleri aracın zorunlu trafik sigortası limitleriyle sınırlı olup, trafik sigorta kapsamında olmayan tüm sorumluluk ve yükümlülükler Kiracıya ait olup Malik/işleten sıfatı nedeniyle Kiraya Verene rücu edilebilecek tüm hasar ve zararlar, ayrıca mahkeme kararı gerekmeksizin Kiraya Verenin ilk yazılı talebi üzerine Kiracı tarafından derhal karşılanacaktır.

15) Kiraya Veren hiçbir şekilde kiracı tarafından araçta taşınan veya bırakılan herhangi bir malın kaybından, çalınmasından, aşırılmasından veya hasar görmesinden sorumlu tutulamaz. Kiracı Kiraya Vereni bahsedilen türde bir kayıp ve/veya hasar sonucu meydana gelebilecek dava suçlama şikâyet ve zarardan ibra ve bu haklarından feragat eder.

16) Kiraya Veren vasıtanın üretimini yapmadığından, vasıtanın ya da yedek parçalarının mekanik ya da imalat hatası sonucunda meydana gelebilecek maddi ve manevi her türlü zarardan ve kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Taraflar, kiraya Verenin sorumluluğunun aracın kullanıma elverişli şekilde teslimi ve gerekli bakımlarının aksatılmadan yerine getirilmesi ile sınırlı olduğu hususunda mutabıktır.

17) Kiracının bu sözleşmenin herhangi bir maddesine uymaması, özellikle aracı kararlaştırılan tarihte teslim etmemesi halinde Kiracı, Kiraya Verenin bahsedilen aracı nerede olursa olsun ve herhangi bir ihbar ve ihtar veya mahkeme kararına gerek olmaksızın derhal geri almak yetkisi olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kiracı aracın Kiraya Veren tarafından geri alınması sırasında meydana gelebilecek hasar ve de harcamaları talep üzerine derhal ödemekle yükümlüdür. Kiraya Veren, aracın geri alınması sırasında araçta bulunan her türlü nesne veya maddelerin kaybından veya hasarından sorumlu değildir.

18) Kiracı sözleşme süresi sona ermesine rağmen aracı teslim etmemesinin ceza hukuku hükümlerince suç teşkil ettiğini, aracın kira süresi ve/veya sözleşmede tanımlanmış kullanıcılar dışında kullanması ve/veya yasalara aykırı şekilde araç kullanması halinde hasar ve sorumluluğu anlamında hiçbir sigorta, teminattan ve yasal haktan istifade edemeyeceğini bildiğini kabul ve beyan eder.

19) Kiraya Veren’ in, kiralanan aracı takip edebilmesi ve gerektiğinde aracı durdurup geri iade alabilmesi için kiralanan araçlara araç takip sistemi monte etmiştir. Kiracı, kiraladığı araca araç takip sistemi monte edildiğini, aracın takip edildiğini ve işbu Sözleşme’de belirtilen iade tarihinde aracı iade etmediği taktirde ve/veya sözleşme ilişkisi devam ederken Kiraya Veren tarafından gerekli görülen hallerde bu sistem kullanılarak aracın yerinin tespit edilebileceğini ve aracın durdurulabileceğini bildiğini ve bu hususa muvafakat ettiğini, aracın durdurulması nedeniyle Kiraya Veren’den her ne ad altında olursa olsun herhangi bir tazminat ve/ veya zarar ziyan talebinde bulunmamayı peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiştir. Kiraya Veren, aracı takip etme ve durdurma yetkisini kötüye kullanmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiştir. Söz konusu Araç Takip Sisteminin Kiracıdan kaynaklanan nedenlerle zarar görmesi, sökülmesi, sökülmeye teşebbüs edilmesi veya herhangi bir şekilde sisteme müdahale edilmesi halinde Kiraya Verenin uğradığı sistemin söküp takma ve cihaz ücreti de dahil tüm zararları Kiracı tarafından derhal karşılanacaktır. Kiracı Araç Takip Sistemine yapılan tüm müdahalelerin işbu Sözleşmenin feshi manasına geldiğini peşinen kabul eder.

20) İşbu sözleşmeden doğan damga vergisi ve her türlü masraf Kiracıya aittir.

21) Taraflar, işbu sözleşmenin uygulanmasından çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta tarafların defter, belge, beyan ve telefon, video, ses ve bilgisayar kayıtları dahil olmak üzere her türlü kayıtlarının HMK m. 193 uyarınca kesin ve münhasır delil olduğunu kabul ve taahhüt etmiştir. Buna paralel olarak Kiracı ayrıca yukarıda zikredilenlere karşı her türlü defi, itiraz ve “Kiralayanın kayıtlarının usulüne uygun tutulduğu konusunda yemin” teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul ve taahhüt eder. Bu madde delil sözleşmesi niteliğindedir.

Genel Kiralama Koşulları

GENEL KİRALAMA VE ARAÇ TESLİM KOŞULLARI

Araç kiralama işleminin hukuken tesis edilebilmesi ve tarafınıza araç teslim edilebilmesi için Araç Kiralama Sözleşmesinin ve aracın özelliklerini, kira bedel ve süresini, yakıt ve olası hasar durumlarını belgeleyen Araç Teslim Formu’nun karşılıklı olarak imzalanması gerekmektedir.

Gerek firmamız ofislerinde gerekse www.antalyaluksrentacar.com adresindeki web sitemizde, kullanıcılarımızı sözleşmede yer alan sorumlulukları ile ilgili detaylı olarak bilgilendiriyoruz.

Bu sayfada yer alan Genel Kiralama ve Teslim Koşullarını, araç kiralama işleminizi gerçekleştirmeden önce dikkatle okumanızı, detaylı bilgi almak istediğiniz konular varsa 0242 338 04 33 no’lu rezervasyon merkezimizden, ofislerimizden yardım alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Gerek teslim gerekse iade sırasında Araç Teslim Formunun imzalanmaması halinde içeriğini kabul etmiş sayılacağınızı, Forma itirazınızın bulunması halinde masraflarını karşılayacağınız uzman aracılığı ile ekspertiz yaptıracağınızı, aksi halde itirazlarınızın dikkate alınmayacağını kabul edersiniz.

SORUMLULUKLARINIZ

 • Araç, aksesuarları ve anahtarları ile birlikte sizin sorumluluğunuzdadır. Kiralama sözleşmesi devam ettiği sürece, kiralamış olduğunuz aracı, 13.10.1983 tarihli 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununa ve 26901 sayılı Trafik Kurallarına uyarak kullanmalısınız.
 • Aracı yol, iklim koşullarına ve hız sınırlarına uyarak kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır. Aracın kapasite ve üretim amacı dışında kullanılması, tümsek ve çukurlar gibi yol seviyesinden farklı yerlere vurması, arazide ve kumsalda kullanılması sonucu oluşacak tüm zararlar ile aracın motor veya diğer bölümlerine su girmesi sonucu oluşan hasarların sorumluluğu size aittir. Aracı yarışmak, hız yapmak için, aracın dayanıklılığını ve hızını test etmek için ve başka birisine araç kullanmayı öğretmek için kullanmamalısınız.
 • Aracı kullanmadığınız her durumda kilitli tutunuz. Doğru ve uygun yakıt kullandığınızdan emin olunuz. Yağ düzeylerini kontrol ediniz ve lastik havalarını olması gereken düzeyde tutunuz.
 • Aracı iade etmiş olsanız dahi, aracın sizin kullanımınızda olduğu döneme ilişkin sonradan ortaya çıkabilecek herhangi bir suç, park cezası, trafik cezaları, kaçak OGS ve HGS geçişlerinin sorumluluğu size aittir. Buna ek olarak, sizden talep edilmesi durumunda, şahsınızla ve yanınızda ek sürücü ile ilgili istenen tüm bilgileri vermekle yükümlüsünüz. Bu bilgileri eksiksiz ve tam olarak vermemeniz durumunda tüm sorumluluk tarafınıza aittir.
 • Aracı ve hiçbir parçasını satamaz, kiralayamaz ya da elden çıkartamazsınız. Bedelsiz dahi olsa, aracı sözleşmede yer alan isimler dışında herhangi birinin kullanımına veremezsiniz. Herhangi bir kişiye araç üstünde yasal haklar tanıyamazsınız ve kendi haklarınızı devredemezsiniz.
 • Hiçbir koşulda fren, debriyaj, şanzıman yağları veya motor soğutucuları sıvı düzeylerini kendi güvenliğiniz için tamamlamayınız. Gösterge tablosunda herhangi bir uyarı ışığı yanması veya düşük yağ düzeyleri görülmesi halinde derhal bizimle temasa geçiniz. Acil durumlarda 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numarası aracı teslim aldığınız ofis yetkilisi tarafından size verilecektir.
 • Araçla ilgili herhangi bir aksaklık tespit ettiğinizde hemen bizi uyarmanız gerekmektedir. Herhangi bir yazılı izin olmaksızın herhangi bir kişinin araç üstünde çalışmasına izin vermeyiniz.
 • Aracı sizinle önceden anlaştığımız yere, çalışma saatlerimiz içinde getirmeniz gerekmektedir. Araç, durumu kontrol edilerek, bizim çalışanlarımız ya da yetkilendirdiğimiz kişiler tarafından görülerek teslim alınmalıdır. Eğer aracın durumunu siz kontrol edemeyecek durumdaysanız veya aracı çalışma saatleri dışında iade etme konusunda sizinle anlaştıysak, yetkilendirdiğimiz kişi ya da bizim çalışanımız tarafından yapılacak incelemeyi peşinen kabul etmiş ve durumu tespit edilinceye kadar geçen sürede ortaya çıkacak zararlardan sorumlu olacaksınız. Bu durum tespitine itirazınız olması halinde masraflarını karşılamak kaydı ile bir uzman incelemesi talep edebilirsiniz.
 • Araçta onayımız dışında yapılan değişikliklerden dolayı, kiralama öncesi durumuna döndürmek için yapacağımız harcamalar, aracın iadesi sırasında zabıt ile kayıt altına alınmamış ve/veya eksik evrakla ihbarı yapılmış hasarlar ve münhasıran sigorta teminatlarının karşılamadığı/teminat limiti üzerinde kalan hasar bedelleri, aracın iç döşemesi, jantlarına verilen hasarlar sizin sorumluluğunuzdadır.
 • Araç sadece sizin tarafınızdan, kontrat üzerinde belirtilen ilave şoför tarafından ya da bizim yazılı olarak izin verdiğimiz kişiler tarafından kullanılmalıdır. Aracı kullanan kişinin mutlaka geçerli bir ehliyeti olmalıdır.
 • Aracı, alkollü ve/veya uyuşturucu etkisi altındayken kullanamazsınız. Kapasitesi üzerinde yolcu taşıyamaz ve Türkiye sınırları dışına çıkaramazsınız.
 • Aracı iade etmeden önce herhangi bir şahsi eşyanızı olup olmadığını kontrol ediniz. Araç içerisinde unutulan özel eşyalardan ötürü maalesef sorumluluk kabul edemiyoruz.

ÜCRETLER

Sizin sorumluluğunuzda olan ücretler şunlardır:

 • Bu web sitesinde veya araç teslim formunda belirtilen kiralama ve tek yön, navigasyon, bebek koltuğu vb. diğer ücretleri,
 • Sorumluluklarınız bölümünde belirtilen kurallara uymamaktan dolayı oluşan ücret, zarar, hasar, harcama, maliyet veya yükümlüklerin toplamı,
 • Aracı yakıt deposu tam dolu olarak ofislerimizden teslim alırsınız. Yakıt deposunu teslim aldığınız seviyenin altında iade etmeniz halinde; araç teslim formunda belirtilmiş olan yakıt seviyesi ile iade yakıt seviyesi arasındaki yakıt ücretini ve ilave olarak %25 servis ücreti,
 • Tüm geçiş ücretleri (köprü, otoyol, vapur, v.b.) , bekleme tazminatı, trafik cezaları, hız limiti aşım cezaları, park ya da diğer trafik suçlarından dolayı oluşabilecek mahkeme masrafları (aracın çekilmesi ve/veya bağlanmasından dolayı ortaya çıkabilecek masrafları da kapsar) ve aracın müsadere edilmesi durumunda doğacak zararlar,
 • Sizin adınıza ödemek durumunda kaldığımız, geçiş ücretleri, cezalar veya ortaya çıkan maliyetler ile her bir ödeme başına 30 TL servis ücreti,
 • Kiralama çıkışında, Araç Teslim Formunda belirtilmeyen ve zabıt ile kayıt altına alınmamış tüm hasar onarım bedelleri,
 • Kullanıcı hatasından dolayı oluşacak, sigortaların karşılamadığı hasarların tamir bedeli ile sigorta kapsamına girmeyen hasarlardan kaynaklı aracı kiraya veremediğimiz günlerin ücretleri,( Standart günlük kira fiyatı fiyat üzerinden ücretlendirilecektir.)
 • Aracın Emniyet güçleri tarafından herhangi bir sebep için alıkonulmasından dolayı ortaya çıkabilecek zararlar ve aracı kiraya veremediğimiz günlerin ücretleri,
 • Aracı ilgili ofisimizin bulunduğu şehir yerleşim sınırları dışına teslim etmek ve teslim almak için ortaya çıkabilecek ücretler
 • Borcunuzu zamanında ödememekten dolayı aylık %5 oranında gecikme cezası uygulanır ve bu oran günün koşullarına göre Merkez Bankası aylık kredi faiz oranlarına göre düzeltilir. Yukarıda belirtilen ücretlere KDV ilave edilecektir.

SİGORTALAR – MESULİYET SINIRLARI

Araç Teslim Formu’nu imzalamakla sigorta şartlarımızı kabul etmiş olursunuz. Aksi belirtilmedikçe, bu bilgilendirme metninde yer alan sigorta şartları geçerli olacaktır. Ayrı bir sigorta uygulaması söz konusu olursa, bu sigorta kapsamı ve gerekli şartlarıyla ilgili bilgiyi yine bu alanda paylaşacağız.

Kiralayacağınız araç, çarpma, çarpılma, çalınma ve hırsızlık girişimine karşı koruma altına alınmıştır. Üçüncü şahıslara verilebilecek zararlar da trafik sigortası limitleri dahilinde koruma altındadır. Uygulamakta olduğumuz sigorta şartlarımızda hasar muafiyeti söz konusu değildir. Bununla birlikte, uygun bir şekilde kayıt altına alınmamış (kaza tespit tutanağı, alkol raporu, kazaya karışan tarafların belgeleri vb.) hasarlar bedelleri münhasıran kullanıcıya aittir. Zabıt altına alınmamış hasarlarda, sürücü beyanı ile hasar onarım işlemi kesinlikle yapılmamaktadır.

 • Kazanın, araç kontratında ismi yazan kişilerden biri tarafından kullanılırken gerçekleşmiş olması,
 • Araç kullanımı sırasında kesinlikle alkol alınmamış ve/veya uyuşturucu etkisi altında olunmaması,
 • Aracın TEK TARAFLI olarak kazaya uğraması veya çalınması durumunda, (aracın) yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna olması,
 • ÇİFT TARAFLI kazalarda ise, aşağıdaki maddelerde bildirilen haller dışında, kazanın oluş şekline göre, Maddi Hasarlı Kaza Tespit Tutanağını tutanak üzerinde belirtilen şekilde doldurulmuş olması, Çift taraflı kazalarda, sadece aşağıdaki hallerde trafik kazası tespit tutanağı, trafik polisi tarafından düzenlenmiş olmalıdır.
  • o Sürücü belgesiz motorlu araç kullanılıyorsa
  • o Sürücüde yaş küçüklüğü varsa,
  • o Sürücüde alkol veya akıl sağlığı şüphesi varsa,
  • o Kazaya karışan araçlardan birinin kamu kurumlarına ait olması
  • o Kamu kurumlarına ait eşyada zarar meydana gelirse,
  • o Trafik Kazasında sadece 3.kişilere ait eşyalara zarar gelirse,
  • o Kazaya karışan araçlardan birinin trafik sigortasının
  • o Trafik kazası ölüm ve / veya bedeni zarar ile sonuçlanmışsa
 • ÇALINMA durumunda, en yakın polis veya jandarma karakolu tarafından “Hırsızlık Tespit Raporu” alınmış ve anahtar ve araç ruhsatının firmamıza teslim edilmiş olması gerekmektedir.

Sigorta teminat limitlerinin üzerinde kalan her türlü hasar sorumluluğu kullanıcılarımıza aittir.

Sigortalar hakkında daha detaylı bilgiyi kiralama yaptığınız ofisten alabilirsiniz.

GİZLİLİK

Bize bu kiralamanız için vermiş olduğunuz herhangi bir bilgiyi, 3.şahıslarla ticari amaçlı olarak paylaşmaz; kişisel gizliliğinize maksimum önemi veririz. Paylaşmış olduğunuz bilgileri, rezervasyon almak, sizi müşteri listemize eklemek, ödeme almak ve kiralama sözleşmesinde belirtilen koşullara uygun olarak, araç sizin kullanımınızdayken ve döndükten sonra ortaya çıkabilecek takip gerektiren konuların araştırılması amacıyla kullanabileceğimizi kabul edersiniz. Bize vermiş olduğunuz bilgileri, istatistik ve pazar araştırması amaçlı da kullanabiliriz. Eğer kiralama sözleşmesi koşullarına aykırı davranırsanız, gelecekte sizinle ilgili karar vermede kullanmak üzere bunu kayıtlarımıza alabiliriz. Bu bilgiyi, kredi değerlendirme kuruluşları, Emniyet ve Trafik polisi, borçlu olduğunuz kurumlar ve sizinle ilgili bilgiye göre onların müşterisi olup olamayacağınıza karar verecek diğer kuruluşlarla ve Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER) ile paylaşabiliriz. Size araç verip vermeme konusunda diğer kuruluşlardan sizin araç kiralama geçmişinizle ilgili bilgi toplayabileceğimizi kabul edersiniz. Bu kiralama sözleşmesinde adı geçen sizin ve ek sürücülerin bilgileri, kamu kuruluşları ve mahkemeler tarafından talep edildiğinde vereceğimizi kabul edersiniz.

SÖZLEŞMEYİ SONLANDIRMA

Kira bedellerinin zamanında ödenmemesi durumunda, sözleşme hiçbir ihtar ve ihbara gerek kalmaksızın sözleşmeniz tek taraflı fesih olur. Bu durumda otomobilin derhal firmamıza iade edilmesi gerekmektedir. Aracın iade edilmemesi halinde kiracı, emniyeti suistimal suçunu işlemiş olduğunu kabul eder. Sözleşmenin tarafımızca tek taraflı olarak sonlandırılmış olması, söz konusu sözleşmeden doğan borçlarımızı tahsil etmemizi engellemeyecektir. Sözleşmenin ana edimlerini yerine getirmemiş olmanız halinde sözleşmeden ve yasadan kaynaklanan haklarımıza dayanarak uğramış olduğumuz zarar, ziyan ve gelir kaybının tahsili amaçlı ek ücretler talep edebiliriz.

REZERVASYON İPTALLERİ

Kiralama işleminizi, aracı teslim alacağınız zamandan en az 6 saat öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Kiralamaya 6 saatten daha az kalan sürelerde işlemin iptal edilmesi veya kiralama şartlarına uyulmamasından ötürü aracın size teslim edilememesi halinde rezervasyonu yapılan aracın 1 (bir) günlük kira bedeli iade edilmeyecektir. Rezervasyon yoğunluğu olan dönemlerde (15 Mart – 15 Eylül arası ve bayramlar) ücretsiz rezervasyon iptali kiralamaya 24 saat kala sona erecek ve 1 günlük kiralama ücreti iade edilmeyecektir.

Rezervasyon iptalleriniz için 0242 338 04 33 no’lu rezervasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Firmamız, web sitesinden yapılmış olan rezervasyonları 12 (on iki) saat önceden bildirerek iptal etme hakkına sahiptir; bu durumda varsa ödemiş olduğunuz ücretler size iade edilir.

Bilgilendirme Formu

Ekte bir örneği yer alan Araç Kiralama Sözleşmesi’nin (Bundan böyle kısaca “Sözleşme”) imzalanması suretiyle taraflar karşılıklı sözleşmesel ilişkiye girerek borç yüklenecektir. Her iki taraf yönünden sözleşme hükümleri tek tek tüm hukuki ve mali neticeleri ile birlikte karşılıklı olarak değerlendirilmiştir.

Kiracı ______________________ olarak; Ekli Sözleşmede menfaatime aykırı olabilecek hükümlerin bulunduğu hususunda Teknik Rent a Car (Kısaca “Firma/Teknik”) yetkilileri tarafından bilgilendirildiğimi ve sözleşmeyi incelemek suretiyle bu hükümleri tespit ettiğimi,

Menfaatime aykırı bu hükümlerin mali ve hukuki sonuçlarından haberdar olduğumu,

Sözleşmenin incelenmesi ve müzakeresi sürecinde Teknik yetkililerince sözleşme içeriği ile ilgili sözlü olarak etraflıca bilgilendirildiğimi, sözleşme ile ilgili her türlü sorumun yanıtlandığını, ek bilgi alabilmem amacıyla Teknik’in ilgili telefon numarası ve e-posta adreslerini tarafıma bildirilerek bilgi edinme imkânı sağladığını ve www.antalyaluksrentacar.com uzantılı web sitesi üzerinden de sözleşme koşullarını inceleme fırsatı bulduğumu, Sözleşmenin tarafımı bağlayıcı cezai şartlar, faiz ve benzeri hükümler içerdiğini; ancak sözleşme kapsamında kazanacağım menfaat ile sözleşme içeriğinde yer alan aleyhime hükümlerin sonuçlarını karşılıklı teati etmek suretiyle, sözleşme içeriğinde yer alan tüm hükümleri itirazsız ve hür irademle kabul ettiğimi,

Aşağıda sıralananlarla sınırlı olmamak üzere, Sözleşmede yer alan maddelerden özellikle:

Gerek teslim gerekse iade sırasında Araç Teslim Formunun imzalanmaması halinde içeriğini kabul etmiş sayılacağımı, Forma itirazım bulunması halinde masraflarını karşılayacağım uzman aracılığı ile ekspertiz yaptıracağımı, aksi halde itirazlarımın dikkate alınmayacağını, Kiralanan araca ait her türlü masraf ve yan giderin (yakıt, hgs, otopark vb.) tarafıma yüklendiğini,

Aracı benzin deposu tam dolu olarak teslim aldığımı ve bu şekilde iade etmemem halinde fark benzin ücreti üzerinden %25 cezai şart ödeyeceğimi, Sigorta tarafından karşılanmayan her türlü zarar ile aracın sözleşmeye aykırı kullanımı neticesinde doğacak her türlü zararı karşılayacağımı, Aracın kazaya karışması halinde tüm evrakı 24 saat içinde Escar’a ulaştıracağımı,

Teknik’in adıma ödemek durumunda kaldığı trafik cezaları için, ceza başına 30 TL hizmet bedeli ödeyeceğimi,

Kira bedeli, masraf, yan gider, cezai şart vb. herhangi bir ödemede gecikmem halinde toplam borca aylık %5 faiz işletileceğini,

Sözleşme masraflarının (damga vergisi vb.) tamamen tarafıma yüklendiğini, Sözleşme gereği telefon, ses, video kayıtlarının delil niteliğinde olduğunu itirazsız ve hür irademle kabul ettiğimi beyan ve taahhüt ederim. Sözleşme örneği, taraflarca kira tarihinde incelenmiş, karşılıklı görüşülerek değerlendirilmiş ve varılan mutabakat gereğince işbu iki suret olan Sözleşme Bilgilendirme ve Değerlendirme Tutanağı düzenlenmiştir.

Vizyon Misyon

MİSYON

Otomotiv kiralama ve özel müşteri hizmetlerini, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla misafirlerimizin hizmetine sunmak.

VİZYON

Antalya’da otomotiv kiralama sektöründe daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın, global bir marka olmak.

DEĞERLER

+ İnsana Değer Vermek

Teknik Rent a Car çalışanları ve misafirleri Şirket’in vazgeçilmez varlığıdır.

+ Güvenilirlik

Teknik Rent a Car’ın güvenilirliği Şirket’nin geleceğidir.

+ Girişimcilik ve Yenilikçilik

Teknik Rent a Car’da “değişime uymak” değil, “değişimi yönlendirmek” için çaba harcanır.

+ Kaliteye Odaklanmak

“Müşteri Memnuniyeti“, Teknik Rent a Car’ın en temel ve öncelikli sorumluluğudur. İşin her detayında, bu sorumluluk bilinciyle yüksek kalite standartları hedeflenir.

+ Müşteri Odaklılık

Müşteriler Teknik Rent a Car’ın varoluş nedenidir. Teknik Rent a Car’da her zaman müşteri ile empati kurulur, müşteriler dinlenir, anlaşılır çözüm üretilir ve katma değer yaratılır.

+ Başarma Azmi

Sürdürülebilir büyüme ve mükemmel performans, sadece başarma azmi ile gerçekleştirilebilir. Tüm çalışanlar ve iş ortakları, kazanmaya tam odaklanmış bir takımın motivasyonuyla oynamaya teşvik edilir.

+ Çevreye Saygı

Teknik Rent a Car; yaşadığımız dünyayı bizden sonraki nesillerden ödünç aldığımız bilinciyle hareket eder.