Bırakalım polis memurları görevini yapsın

Kaza riskleri nedeniyle trafik polisi için, sürücüler için alkol kontrolünün özel bir önemi vardır. Sürücü, alkolmetre ile yapılan test sonucunda alkollü çıkarsa; 2918 Sayılı Kara yolları Trafik Kanunu’nun 48/5 maddesi gereğince para cezası ile cezalandırılır, aracı trafikten men edilir ve sürücü belgesi (6) ay süreyle Trafik Polisince geri alınır.

Yol güvenliğinde alkollü araç sürmenin riski tartışma konusu dahi olamaz. Yapılan istatistiklerde en fazla kaza sebeplerinin alkollü araç kullanımı olduğu resmi olarak belgelenmiştir. Kendiniz, aileniz ve çevrenizdeki araç sürücülerinin hayati tehlikesinin önem taşıdığını hepimiz biliyoruz.

Bir gecelik eğlenceniz hüsranla bitmesin.

Teknik Rent a Car olarak dilerseniz kendi aracınızın şoförü olalım dilerseniz Teknik Rent a Car bünyesindeki lüks konforlu araçlarımızda sizi en özel şekilde misafir edelim.

Teknik Rent a Car bünyesindeki şoförlü araç kiralama hizmeti sunan uzman ve profesyonel hizmet veren ekibimiz ile özel günleriniz için sizin özel şoförünüz olarak hizmet verelim siz ise arka koltukta keyfini çıkarın.

Uzman ekimiz ile size verilen hizmetler belirlenen program üzerinden işleyip araç içerisindeki ikramlarımız ile kapınızın açılmasından dilediğiniz bölgelere gitme seçeneği ile size en iyi hizmeti sunuyoruz.

Sizde alkollü iken araç kullanımı yerine bir telefon kadar uzak olan Teknik Rent a Car ile iletişime geçerek trafikte can ve mal güvenliğimizi bir adım ileriye taşıyalım.

Tüm özel gün, eğlence, parti, düğün, gezi, nişan, sünnet vb. organizasyonlarınızda Antalya kiralık araç ve Antalya şoförlü araç kiralama ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: 0242 338 0433

Teknik Rent a Car