Araç Kiralama Rezervasyon

Araç Kiralama Rezervasyon

Teknik Rent a Car araç kiralamada size en iyi hizmeti sunan ve ihtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz aracı filomuzdan size tahsis eder.

Araç ihtiyacınızı Teknik Rent a Car’ın filosundaki lüks segment araç, ideal aile arabası, otomatik-manuel vitesli araç çeşitleri, konfor ve yakıt tüketimini dikkate alarak sizin ve ailenizin sürüş güvenliğini esas alır. Araç ihtiyacınızı istediğiniz süre ve istediğiniz model arabalarımızdan seçme hakkına sahip olup Antalya genelindeki dilediğiniz adrese gelerek aracı tahsis edip size büyük bir zaman kazandırır. T.C. kimliğiniz ve sürücü belgeniz ile gerekli sözleşmeler imzalattıktan sonra araç sürücüsüne araç içindeki fonksiyonlarının ne anlama geldiğini ve ne amaçla kullanıldığını size anlatıp sürüşünüzü daha güvenli hale getirir.

Teknik Rent a Car’ın filosundaki tüm araçlar en ince ayrıntısına kadar bünyesindeki araç bakım ve onarımındaki teknik ekip ile aracınızı randevu aldığınız tarih ve saatten 5 saat önceden detaylı bakımları kontrol edildikten sonra gerekli yetkili personel onayı ile aracın bakımları yapılarak araç iç temizlik ünitesine alınır.
Teknik Rent a Car‘ ı diğer rent a car firmalarından ayıran bir özelliği ise filosundaki araçlarının araç bakım ünitesinden sonra ziyaret ettiği araç iç temizlik birimidir.

Araç iç temizlik ünitemizde sizin için randevu edilen aracınız için genel iç temizliği yapılarak ozonlama ile araç içerisi tamamen bir sonraki kullanıcıdan iz kalmayacak şekilde temizliği sağlanır. Özellikle bebek misafirlerimiz için kullanım alanlarını daha dikkatli bir şekilde temizliği sağlanmaktadır.

Antalya genelinde dilediğiniz konumda size teslim edilen araçlarımız ile size sadece sürüşünüzün keyfini mükemmel kılarak sizin ve ailenizin güvenli sürüş sağlamasını bünyesindeki kriterlerinin arasında 1. Sırada yer almaktadır.

Teknik Rent a Car olarak müşterilerimizin en iyi hizmet almasını yenilikçi kalite yönetimi felsefesini kendine yaşam biçimi haline getiren sinerji oluşturan ve yeniliklere daima açık olan bir firmadır

Antalya kiralık araç modelleri ve Antalya havalimanı transfer talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz: 0242 338 0433

Teknik Rent a Car