Antalya Transfer

Araç kiralama işinin en zor ve prestijli alanı transfer işlemidir. Transfer işleminde dilediğiniz her noktadan alınan transfer yolcumuz dilediği her noktaya güvenli sürüş teknikleri ile eğitimli personel ile size filomuzdaki dilediğiniz araç çeşidi ile araç içinde randevu sırasında belirlenen ikram çeşitleri ile hizmet vermeyi bünyesindeki uzman kadrosuyla sizi araç içinde konforlu seyahat etmenizi esas alarak hizmet vermektedir. Başta Antalya Havalimanı olmak üzere antalya ve komşu illerinde araç transfer hizmetini sunmaktayız.

Transfer hizmetimiz boyunca siz günlük yaşantınıza devam ederken deneyimli ve uzman personelimizle birlikte konuklarınızın güvenilir bir biçimde ulaştırılmasını sağlamayı TEKNİK RENT A CAR olarak sizin dilediğiniz şekillerde ve koşullarda yürütüyor. Minibüs, Vip minibüs, lüks araç ve diğer binek araçlarımızın da içinde olduğu geniş araç filomuzla toplantılarınızı, günlük işleyişinizi aksatmadan misafirlerinizi konferansınıza, evinize veya her nereye arzu ederseniz oraya emniyetli ve konforlu bir biçimde ulaştırıyoruz. Üstelik transfer işlemi yalnızca Antalya için değil, Türkiye’nin her yerine ulaşımınız da sağlıyoruz. Araç kiralama işindeki deneyimini transfer hizmetinde de sürdüren firmamız için kaliteden ödün vermeden konforlu ve ekonomik hizmeti sunmak öncülüğümüzdür.

Özellikle kurumsal şirketlerin bayi toplantıları geniş katılımlı seminer veya konferanslar, yada bayi ziyaretleri gibi yoğun iş temposu içinde zaman darlığı yaşayan kişilerin misafirlerinin ağırlanmasında transfer hizmeti son zamanlarda bir ihtiyaç olarak belirmiştir. Hem geniş araç seçeneği hem deneyimli personeliyle alanında uzman bir firmayla çalıştığınız zaman transfer hizmetinin önemli olduğunu sizde daha iyi anlayacaksınız. Saat sorunu olmadan 7 gün, 24 saat hizmet veren, güvenli ve konforlu bir ortamda misafirlerinizi dilediğiniz yere ulaştırmakla kalmıyor; imajınızı koruyarak ve hatta güçlendirerek size artı değer de katıyoruz. Elbette bebekler de unutulmuyor. Dilerseniz bebeğiniz için özel bir oturma alanı oluşturulup randevu sırasında yolcu özelliğine göre araç secimini sağlıyoruz. Ayrıca günlük gazete,dergi,araç içi wifi vb. Ekipmanları bulacağınız araçlarımızda, konforu ve güvenliği esas alarak rahat edeceksiniz.

Araç kiralama konusunda marka olmuş ve uzman personeliyle transfer işlemini eksiksiz yerine getirmeyi görev edinen TEKNİK RENT A CAR olarak Transfer hizmetiyle hem misafirlerinize rahatlık sağlayacak hem kurumsal imajınızı sağlamlaştıracaksınız.

Bünyesindeki profesyonel ve deneyimli personeller transfer yolculuk için özenle seçilmiş olup rusça, ingilizce. fransızca, almanca, arapça dillerine hakim olan ve transfer ihtiyacı olan yolcularımız için güvenli sürüşü esas almaktadırlar.

Antalya havalimanı, şehir merkezi, tarihi yerler ve komşu illerinde ihtiyacınız olan tüm

  • kiralık araç
  • şoförlü araç kiralama
  • transfer talepleriniz

için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için: 0242 338 0433

Teknik Rent a Car