Antalya araç kiralama ödeme kolaylığı

Oto kiralama, arabaya ihtiyaç duyulduğunda kısa süreli veya uzun süreli olarak şirketlerden araba tahsis etmektir. Teknik rent a car Antalaya’da bulunan profesyonel bir oto kiralama firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve yeniliğe açık bir şekilde yol almaktadır. Firmamızın çalışanları da esnek düşünen, yenilikçi bireylerden oluşmaktadır.

Müşterilerimizden gelen her konuyu dikkate alan firmamız Antalya’da araç kiralamaya yeni bir boyut kazandırmıştır. Bu büyük arzı karşılıksız bırakmamak içinde her kesime ve her ihtiyaca hitap eden oldukça geniş olan araç filomuzla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Antalya’da en seçkin araç kiralama firması olmamızı da buna borçluyuz.

Teknik rent a car olarak öncelikle genel bilgiler çerçevesinde hizmetlerimizi anlatalım. Araç kiralamada bazı şartların sağlanması gerekir.

Öncelikle araç kiralayacak kişinin bir sürücü belgesi bulunmalıdır.

Sürücü belgesinin belli bir süredir aktif olarak kullanılması gerekmektedir. Müşterilerimiz sürücü belgeleri ve nüfus cüzdanlarıyla birlikte geldikleri takdirde araç kiralama işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir. Bu işlem tamamlandıktan sonra her ihtiyaca ve her zevke hitap eden araç filomuzun kapıları siz değer müşterilerimize tamamen açılacaktır. Deneyimli personellerimiz sayesinde her ihtiyaca yönelik araca kolayca ulaşabilirsiniz. Çünkü kiralama sürenize göre bir fiyat tarifesi düzenlemesi yapılacaktır. Araçlarımız günlük, haftalık veya aylık olarak kiralanabilmektedir. Bu süre tamamen müşterilerimizin ihtiyacına kalmış bir konudur. İhtiyaçlarına göre bir süre belirleyebilir veya belirli şartlar altında kiralama sürelerini uzatabilirler. Müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığından faydalanma imkanı vermekteyiz. Firma olarak müşterilerimizle ilişkilerimiz daima samimi çizgilerde devam etmektedir. Bu sebepten Teknik rent a car kiralamadaki ödeme seçenekleri daima müşterilerimize yönelik olarak onun lehine düzenlenmektedir.

Ödeme seçeneği olarak: Nakit, havale, eft, kredi kartı gibi tüm aktif ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Sizde Antalya’da yaşıyorsanız veya gezi, tatil gibi ziyaretlerinizde kiralık araca ihtiyacınız varsa bize ulaşabilirsiniz.

Antalya kiralık araçlar için iletişim bilgileri: 0242 338 0433

Teknik Rent a Car